Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Aquapark v Chorvatsku na ostrově Brač

Chorvatsko aquapark na ostrově Brač

Již příští rok v květnu se mohou návštěvníci letoviska Supetar na ostrově Brač těšit na nově otevřený zábavní vodní park o celkové rozloze více jak 5000 metrů čtverečních. Nový aquapark se bude nacházet v areálu hotelu Resortu Supetrus. Aquapark bude budován na náklady vlastníka resortu a odhadovaná investice se bude pohybovat okolo 2 milionů Eur.

Na vybudování nového aquaparku v Chorvatsku (ostrov Brač) se započne již nyní. V první fázi je plánována výstavba dětského bazénu s řadou atrakcí. Přes den bude bazén určen pouze pro děti a ve večerních hodinách bude zpřístupněn jako vodní bar pro dospělé, kde si budeme moct vychutnat míchané drinky apod. Vybudována by zde měla být také malá pevnost, která bude bavit nejen děti ale také dospělé.

Aquaparky v Chorvatsku

Následně by měly být vybudovány další bazény, které budou propojeny mezi sebou mosty a uličkami. Součástí budou bary a restaurace. Vybudovány budou také tobogány a další atrakce pro dospělé.

Tento nový Chorvatský aquapark by se měl stát prvním svého druhu na celém ostrově Brač. Určen by měl být pro celou rodinu. Součástí bude parkoviště pro 500 aut a celková kapacita aquaparku bude okolo 1000 lidí.

Přemýšlíte-li již nyní nad dovolenou v Chorvatsku pro rok 2012, můžete tato informace pro Vás být vodítkem pro výběr cílové destinace.

Zveřejněno: 07.07.2011 10:52Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru