Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Chorvatsko 2014 – levné apartmány (tipy a rady)

Chorvatsko 2014 - levné apartmány

Máte-li v plánu strávit letní dovolenou 2014 v Chorvatsku u moře, je nyní nejvyšší čas přemýšlet nad rezervací ubytování. V tomto článku bychom vám rádi prozradili pár tipů a rad ohledně vyhledávání těch správných apartmánů a možnosti jak ušetřit nemalé peníze za ubytování v Chorvatsku.

5 rad proč rezervovat apartmán na rok 2014 s předstihem


Žádané a kvalitní apartmány jsou vyprodány často i rok dopředu.

Turisté mají rádi na dovolené pohodu bez stresů z ubytování apod. Pokud tedy narazí na kvalitní apartmán s příjemným ubytováním, často se pak stává, že doporučí tento apartmán svým známým apod. Proto jsou mnohé apartmány rezervovány již na letní sezónu 2014. Zde proto platí, čím dříve tím lépe.

Slevy za včasnou rezervaci

Pakliže si najdete ubytování v Chorvatsku na rok 2014 je nejednodušší si jej rezervovat s předstihem. Často stačí zaplatit jen zálohu ve výši cca. 20% z celkové hodnoty rezervace, ale přitom můžete za nákup tzv. first time získat slevu ve výši 10-33% z ceny ubytování. Výše slevy se liší dle typu apartmánů a každé ubytování poskytuje slevy jinak. Proto je nutné věnovat čas hledání a porovnávání cen apartmánů.

Dřívější rezervace apartmánů = větší výběr

Je logické, že pokud se rozhodnete pro dovolenou v Chorvatsku 2014 a začnete s hledáním ubytování nyní (před Vánoci), máte mnohonásobně větší výběr z apartmánů všech kategorií. Před hlavní sezónou je nabídka už nižší a top apartmány jsou již rezervované.

Máte v plánu jet s přáteli na dovolenou?

Mnoho turistů jezdí do Chorvatska ve skupinách 10 i více lidí. Je pochopitelné, že tyto skupiny upřednostňují ubytování v jednom apartmánovém domě. V Chorvatsku je nabízeno více jak 10 tisíc objektů s více apartmány. Proto si můžete rezervovat například 3 jednotlivé apartmány v jednom objektu. Avšak zde je velmi důležitá včasná rezervace, protože stačí jakmile je jeden apartmán ze 3 již rezervovaný a už tento objekt pro vás ztrácí smysl. Na našich stránkách naleznete ve vyhledávání možnost rozdělení počtu lůžek do více apartmánů v jednom objektu a tím si velmi usnadníte hledání.

Pečlivější příprava na cestu a samotnou dovolenou

Čím dříve započnete s hledáním levného apartmán v Chorvatsku na rok 2014, tím pečlivěji se můžete rozhodnout. Během zimního období můžete vyhledávání ubytování věnovat mnohem více času a o to pečlivěji si zvolit správný apartmán. Navíc si můžete vyhledat dostupné informace o jednotlivých střediscích, vyhledat fotografie apod. Každému z nás vyhovuje na dovolené něco jiného a proto je velmi důležité správná volba ubytování.

Doufáme, že těchto pár rad vám ulehčí správný výběr levného ubytování v Chorvatsku 2014. Na našich stránkách najdete téměř 17 tisíc apartmánů z celého chorvatského pobřeží.

Zveřejněno: 04.12.2013 09:51Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru