Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Chorvatsko 2015 aneb levné apartmány přímo u moře

Apartmány u moře Chorvatsko 2015

Letní sezóna v Chorvatsku pro rok 2015 pomalu začíná a proto je nejvyšší čas pro rezervaci ubytování nebo vyhledání nejlepšího apartmánu, který vám bude přesně vyhovovat. Protože se v Chorvatsku nachází více jak 30 tisíc apartmánů není vždy jednoduché si vybrat ten správný. V posledních letech se významně zvýšila poptávka po levných apartmánech přímo u moře.

Jak vyhledat levný apartmán přímo u moře v Chorvatsku?

Ubytování přímo u moře má mnoho výhod, které oceníte a dovolená se tak stane nezapomenutelnou. Hlavní z výhod je blízkost moře a atmosféra, kterou to sebou přináší. Navíc blízkost moře ocení rodiny s dětmi, kterým tak odpadá „cestování“ na pláž.

Pakliže máte zájem se alespoň podívat na levné apartmány, které se nacházejí přímo u moře nebo v jeho těsné blízkosti, můžete využít na našich stránkách LevnědoChorvatska.cz možnost vyhledávání. Máte hned dvě možnosti, jak si apartmán vyhledat.

  • První z možností je aktivní odkaz na hlavní stránce – Apartmány u moře Chorvatsko. Jedná se o Chorvatské apartmány ležící přímo u moře nebo do maximální vzdálenosti 100m. Po kliknutí na tento odkaz si můžete nechat výsledky hledání seřadit podle „Vzdálenosti od moře“. Tento první způsob hledání levného apartmánu je vhodný pro turisty, kteří nemají vybranou lokalitu nebo letovisko.

Levné apartmány u moře 2015

  • Druhým způsob umožňuje vyhledávání apartmánů v určité lokalitě (např. Makarská riviéra – Chorvatsko 2015) nebo v určitém letovisku (např. Chorvatsko apartmány – Vodice). Po nastavení vámi zadaných hledisek si můžete přímo vybrat „Vzdálenost k plaži“ v možnosti hledání (např. Do 50 metrů).Výsledky hledání můžete opět seřadit podle „Vzdálenosti od moře“. Výhodou tohoto způsobu hledání je především nabídka levných apartmánů přímo u moře v konkrétní oblasti či letovisku.

Pronájem apartmánů v Chorvatsku 2015

Levný apartmán přímo u moře mám již vybraný a co dále?

Jestliže se vám zalíbil konkrétní apartmán (přímo ubytovací jednotka), není nic jednoduššího než kliknout na tlačítko „Rezervace“. Po zadání potřebných údajů bude ještě jednou agenturou zkontrolována obsazenost konkrétního apartmánu v daném termínu. Během 2 dní vám pak bude rezervace potvrzena nebo zrušena. Kompletní informace k postupu Objednání apartmánu v Chorvatsku.

Pár slov závěrem

Plánujete-li dovolenou v Chorvatsku 2015 a uvažujete nad rezervací apartmánu přímo u moře, využijte našeho hledání na stránkách LevnědoChorvatska.cz. Vybírat můžete ze stovek apartmánů, které splňují toto kritérium. Všem turistům pak přejeme příjemnou dovolenou v Chorvatsku a mnoho krásných zážitků v roce 2015.

Zveřejněno: 15.05.2015 10:48Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru