Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Chorvatsko hlásí vysoký zájem turistů

Volné apartmány přímo u moře

Letošní rok bude pro Chorvatsko velmi úspěšný. Již nyní hlásí mnohé resorty, hotely a penziony vyprodané ubytovací kapacity pro hlavní sezónu. Také ubytování v soukromí nezůstává pozadu. Kvalitní a oblíbené apartmány jsou již zcela vyprodané často až do poloviny září.

Tipy na volné apartmány

Níže vám přinášíme pár tipů na volné apartmány, které by mohli některé naše čtenáře zaujmout. Jen pro úplnost, volili jsme volné apartmány přímo u moře pro 2 dospělé osoby a 1 dítě v termínu 9.7.2016 až 16.7.2016.

Ostrov Čiovo – Okrug Gornji

Krásný apartmán pro 3 osoby přímo u moře na ostrově Čiovo v letovisku Okrug Gornji. Krásná velká terasa jen pár metrů od moře. Blízkost pláže má velké výhody, že se můžete vykoupat, kdykoliv budete chtít bez nutnosti přesunu na pláž.

Apartmán - ostrov Čiovo

Drvenik Donja Vala – Makarská riviéra

Kdo dává přednost tzv. Makarské riviéře, může vybírat z tohoto apartmánu v letovisku Drvenik Donja Vala. Apartmán pro 3 osoby, který leží jen několik málo metrů od moře. Navíc nabízí krásný balkón s výhledem na moře a promenádu. Apartmán je velmi vhodný pro jednotlivé páry.

Drvenik - Makarská riviéra

Poloostrov Pelješac – Orebič

Pokud byste se vydali ještě více na jih Chorvatska, najdete tento krásný apartmán pro 4 osoby v letovisku Orebič. Velký a prostorný apartmán obsahuje také velkou terasu s dostatkem prostoru a výhledem na moře. Krásná oblázková pláž jen pár metrů od apartmánu je velkou výhodou nejen pro rodiny s dětmi.

Orebič - apartmán u moře

Zveřejněno: 06.06.2016 09:52Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru