Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Craft Beer festival na ostrově Rab

Lopar - ostrov Rab (Chorvatsko)

Letos poprvé (2016) se uskuteční na chorvatském ostrově Rab Craft Beer festival, který si dal za úkol seznámit lidi s vynikající nabídkou chorvatských piv, která budou doplněna místní gastronomií, hudbou a zábavou. Festival Craft Beer se odehraje severní části ostrova Rab v letovisku Lopar.

Pivní festival na ostrově Rab

Celý festival Craft Beer se bude odehrávat ve dnech 10. až 12. června 2016 na nejkrásnější pláži ostrova (Rajská pláž) v letovisku Lopar. Chorvatsko zažilo za poslední 2 roky nebývalí rozmach malých pivovarů, které se chtějí představit lidem v nejlepším světle.

Organizátoři festivalu slibují účast nejlepších minipivovarů v Chorvatsku. Program bude doplněn o nejrůznější kapely a Dj s moderní hudbou. Samozřejmostí bude nabídka jídla a ostatního pití. Na poslední den festivalu pak organizátoři nachystali promítání živého zápasu chorvatské fotbalové reprezentaci v souboji s Tureckem na turnaji EURO 2016.

Rajská pláž na ostrově Rab

Rajská pláž patří k nejvíce navštěvovaným plážím ostrova Rab. Jedná se o 1,5 kilometru dlouhou písečnou pláž, kterou v hlavní sezóně navštěvují stovky turistů denně. Jak již bylo zmíněno, jedná se skutečně o písečnou pláž, kterých v celém Chorvatsku není příliš mnoho.

Pakliže plánujete dovolenou na ostrově Rab, můžete využít nabídku apartmánů na ostrově Rab, kterou najdete na našich stránkách. V nabídce najdete také apartmány, které se nachází přímo v letovisku Lopar.

Oficiální stránky festivalu najdete zde.

Pivní festival na ostrově Rab

Zveřejněno: 18.05.2016 12:51Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru