Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Levné apartmány Chorvatsko (slevy)

Levné apartmány Chorvatsko (slevy)

Z naší rozsáhlé nabídky apartmánů v Chorvatsku jsme vybrali několik možností ubytování, na které se aktuálně vztahují různé slevy. Při výběru jsme upřednostnili nejčastěji vyhledávané lokality, resp. ty oblasti v Chorvatsku, kam čeští turisté jezdí na dovolenou nejraději. Mezi ně patří skoro celá Střední Dalmácie a z jednotlivých míst v jiných regionech pak např. Vodice, Korčula a mnoho dalších. Slevy jsou platné ke dni 18.05.2011.

Pokud chcete prozkoumat celou nabídku levných apartmánů v Chorvatsku, je to možné provést u každé oblasti (viz. Oblasti v Chorvatsku). Všechny oblasti obsahují příslušný výpis apartmánů přímo pod svým popisem. Konkrétní seznam apartmánů pak obsahuje všechny aktuálně zlevněné apartmány vždy na prvních místech. Platí to samozřejmě pro výchozí seřazení, ne pro seřazení podle vzdálenosti od moře anebo podle ceny.

* Pozn. slevy se mohou průběžně měnit.

Apartmán 3089

Chorvatsko > Severní Dalmácie > Vodice > Apartmán 3089

Apartmán 3089 - Vodice, Severní Dalmácie

Vodice jsou jedním z nejrušnějsích a největších letovisek v Severní Dalmácii. Leží přibližně 12 kilometrů severozápadním směrem od Šibeniku. Vodice jsou velice oblíbené letovisko nejen u českých turistů, ale také německých, rakouských, slovinských.

Sleva 20% z ceny pobytu. 14 dní za cenu 13-ti.
Cena v sezóně od 509 Kč za osobu na noc.

Apartmán 5978

Chorvatsko > Střední Dalmácie > Trogir > Apartmán 5978

Apartmán 5978 - Trogir, Střední Dalmácie

Letovisko Trogir se nachází v samém centru Střední Dalmácie zhruba 20 km západně od Splitu. Všude je patrná typická středomořská vegetace. Samotné pobřeží je členité a je protkáno různými zátokami a ostrůvky. Pláže jsou především oblázkové a písčité.

Sleva 20% z ceny pobytu. 14 dní za cenu 13-ti.
Cena v sezóně od 367 Kč za osobu na noc.

Apartmán 5211

Chorvatsko > Střední Dalmácie > Ostrov Šolta > Apartmán 5211

Apartmán 5211 - ostrov Šolta, Střední Dalmácie

Ostrov Šolta patří k méně známým chorvatským ostrovům. Přímořská letoviska si získaly svou oblibu díky své nedotčené přírodě a klidu. Dá se říci, že se jedná o přímý protiklad Makarské riviéry. Na ostrově Šolta budete mít po celou dovolenou klid a pohodu.

Sleva 10% z ceny pobytu. 7 dní za cenu 6-ti.
Cena v sezóně od 342 Kč za osobu na noc.

Apartmán 545

Chorvatsko > Jižní Dalmácie > Korčula > Apartmán 545

Apartmán 545 - Korčula, Jižní Dalmácie

Jeden z nějznámějších a zároveň největší jihodalmátský ostrov Korčula. Pobřeží ostrova Korčula je dosti členité a v blízkosti pobřeží se nachází také mnoho menších ostrovků. Korčula se považuje za dosti hornatý chorvatský ostrov.

Sleva 10% z ceny pobytu. 7 dní za cenu 6-ti.
Cena v sezóně od 358 Kč za osobu na noc.

Apartmán 4886

Chorvatsko > Střední Dalmácie > Trogir > Apartmán 4886

Apartmán 4886 - Trogir, Střední Dalmácie

Opět apartmán, který se nachází v oblasti Trogir ve Střední Dalmácii. Přesněji v malém a malebném městečku Vinišće, které je od centra samotného Trogiru vzdáleno zhruba 20 km západně. Vhodné pro klidnou dovolenou.

Sleva 20% z ceny pobytu.
Cena v sezóně od 424 Kč za osobu na noc.

Chorvatsko apartmány

Kompletní přehled apartmánů v Chorvatsku naleznete vždy u konkrétních oblastí (viz. seznam uvedený níže) a také v jejich lokalitách. Zároveň doporučujeme i vyhledávání, které naleznete vždy vpravo nahoře. Levné apartmány a apartmány se slevami jsou ve výpisech uvedeny na prvních místech (platí pro výchozí seřazení).

Chorvatsko

Zveřejněno: 18.05.2011 12:59Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru