Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Nezapomenutelné šnorchlování na Istrii (objevte skryté poklady Jadranu)

potapeni-snorchlovani-istrie-more

Chorvatsko, země nespočetných krás a nezapomenutelných dobrodružství, představuje nyní zbrusu novou turistickou zábavu, která nadchne milovníky mořského podsvětí. Pokud máte rádi šnorchlování a jste zvědaví na nové způsoby, jak prozkoumávat krásy Jadranu, pak je Istrijský poloostrov – nabídka ubytování tou pravou destinací pro vás.

Šnorchlování na Istrii: Odhalte Podmořský Raj

Istrijský poloostrov, obklopený krásným azurovým mořem, nyní nabízí jedinečný způsob, jak prožít nezapomenutelný dovolenkový zážitek. Pokud jste začátečníci v šnorchlování, nemusíte se obávat. Můžete si vybrat z několika ohromujících lokalit, které jsou vhodné pro šnorchlování, a zažít úžasná setkání s mořskými tvory a krásami.

Nejlepší místa pro potápění (šnorchlování) na Istrii

  • Rt Kamenjak (Cape Kamenjak): Toto je chráněná přírodní rezervace s krásnými plážemi, útesy a úžasným mořským životem. Je to jedno z nejlepších míst na Istrii pro šnorchlování.
  • Otok Crveni Otok (Red Island): Tento ostrov leží nedaleko Rovinje a nabízí mnoho klidných zátok s průzračnou vodou ideální pro šnorchlování.
  • Brijuni: Národní park Brijuni se skládá z několika ostrovů a je známý nejen pro svou přírodní krásu, ale také pro úžasný mořský život. Je to skvělé místo pro šnorchlování.
  • Pláž Zlatni Rt (Golden Cape): Tato oblíbená pláž poblíž Rovinje nabízí vynikající možnosti pro šnorchlování, zejména v okolí skalnatých útesů.
  • Limský záliv (Lim Fjord): Tento malebný fjord nabízí nádherné vody a útesy, které jsou skvělé pro šnorchlování.
  • Pláž Koversada: Tato pláž poblíž města Vrsar je známá pro své písčité dno a klidné vody, což dělá z tohoto místa dobré místo pro šnorchlování, zejména pro začátečníky.
  • Pláž Lone: Tato pláž v Rovinji je známá svým krásným podmořským světem a klidnými vodami, které jsou ideální pro šnorchlování.
  • Pláž Kamenjak: Další pláž na Rt Kamenjak, která nabízí skvělý podmořský život a čisté vody pro šnorchlování.
  • Otok Sveti Andrija (St. Andrew’s Island): Tento ostrov poblíž Rovinje má několik pěkných šnorchlovacích lokalit s pestrou paletou mořského života.
  • Otok Sveti Nikola (St. Nicholas Island): Další ostrov poblíž Poreče s dobrými možnostmi pro šnorchlování.

Mějte prosím na paměti, že při šnorchlování je důležité respektovat přírodu a zvířata, nechávat vše včetně mořských živočichů nedotčeno a dodržovat pravidla ochrany přírody.

Potápění na Istrii - Chorvatsko

Navštivte chorvatský poloostrov Istrie při vaší letní dovolené

Istrijský poloostrov nabízí nový rozměr dovolené pro milovníky moře a přírody. Šnorchlování v této oblasti vám umožní odhalit bohatství podmořského světa a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky. Bez ohledu na to, zda jste zkušení šnorchlaři nebo začátečníci, Istrijská voda vám přinese úžasné dobrodružství, které se jistě stane vrcholem vaší cestovatelské zkušenosti v Ubytování v Chorvatsku. Připravte si šnorchlovací masku a ploutve a ponořte se do této fascinující podmořské říše!

Možnosti ubytování na Istrii – ChorvatskoBooking.com

Zveřejněno: 11.08.2023 09:13Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru