Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Nová pláž v Šibeniku (od roku 2012)

Pláž v Šibeniku (Chorvatsko 2012)

Od příštího roku (resp. od roku 2012) se mohou návštěvníci známého města Šibenik (Severní Dalmácie) těšit na zbrusu novou městskou pláž, která bude v Šibeniku zprovozněna. Pláž nese název Beach Banj a turisté se mohou těšit na krásný výhled z pláže na nejznámější památku Šibeniku – katedrálu Sveti Jakov (památka chráněna UNESCO).

Pláž bude přístupna všem a přístup na ní bude zcela zdarma. Celková plocha pláže překročí 12 000 m2. V okolí pláže najdete mnoho služeb a sportovního vyžití. Bude zde hřiště na volejbal, basketbal, skate-park, horolezecká stěna, dětské hřiště, divadlo, toalety, sprchy a parkoviště. Samozřejmostí jsou restaurace a bary. Bezesporu zajímavostí také bude možnost večerního koupání.

Chorvatské pláže 2012

Šibenická pláž uleví dopravě

Obyvatelé města Šibenik si od nové pláže slibují ještě větší zájem turistů o toto nádherné město. Zároveň nebudou už muset vyjíždět z města do okolí za možností koupání. Čímž se zmenší také dopravní zatížení v okolí Šibeniku. Na zprovoznění pláže Beach Banj se těší také provozovatelé hotelů a apartmánů.

Realizace projektu začala již v roce 2010 budováním potřebných přípojek vody a kanalizace. Nyní se již budu jednotlivé plochy, hřiště a budovy. Otevření městské pláže v Šibeniku je plánováno na léto 2012. Cena projektu byla stanovena v přepočtu téměř na 37 miliónů korun.

Pamatujte tedy, pokud se při letní dovolené v Chorvatsku 2012 rozhodnete navštívit krásné město Šibenik, měli by jste sebou vzít také plavky a pláž Beach Banj navštívit.

Fotografie pláže

Chorvatsko apartmány 2012 levně

Večerní koupání v Šibeniku (Chorvatsko)

Zveřejněno: 02.11.2011 10:15Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru