Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Novomanželská dovolená (líbánky) v Chorvatsku

Svatba v Chorvatsku - líbánky

Svatba je jedním z důležitých okamžiků každého z nás a většina svatebčanů cestuje po uzavření manželství na líbanky. V americkém deníky www.huffingtonpost.com vyšel článek na téma – 5 nejlepších destinací pro líbanky na rok 2013. A právě mezi top 5 destinací se dostal také chorvatský Dubrovník.

Nejlepších 5 příček obsadily tyto destinace: Fidži (Pacifický oceán), Dubrovník (Chorvatsko), Amalfínské pobřeží (jižní Itálie), ostrov Santa Lucia (Svatá Lucia v Karibském moři) a ostrov Svatý Bartoloměj (souostroví Malé Antily – Karibské moře).

Líbánky v Chorvatsku - svatbaJe až podivuhodné, že pro nás Čechy je Chorvatsko chápáno jako “běžné” místo pro trávení letní dovolené. Avšak pro zbytek světa je chorvatské pobřeží skutečným rájem na Zemi. Líbánky v Chorvatsku mohou být velkým překvapením pro všechny. Autorka článku zmiňuje krásu chorvatského pobřeží v podobě krásných pláží, romantiky Dubrovníku, jedinečné kultury, nádherných parků v okolí Dubrovníku. Autorka ocenila také jedinečnost a pohostinnost místních lidí. Možná je to tím, že turisté ze Spojených států amerických už nejsou příliš zvyklí na vstřícnost, pohostinnost a otevřenost místních obyvatel, ať už je to kdekoliv na světě.

Líbánky v Chorvatsku pro každého

Líbánky v Chorvatsku můžete prožít na mnoha místech, ne jenom na plážích v okolí Dubrovníku. Pokud dáváte přednost klidnějším místům, můžete líbánky strávit v Zadaru, Šibeniku nebo na některém z chorvatských ostrovů. Ubytování si můžete vybrat ze stovek chorvatských hotelů, které nabízejí od základních služeb až po vysoký standart včetně soukromých pláží, bazénů, wellness, tenisových kurtů, golfových hřišť atd.

Novomanželská dovolená je jen jedna a proto je jen na každém páru, jako destinaci si pro své líbanky zvolí. Pakliže se rozhodnete pro líbánky v Chorvatsku, tak je dobré si uvědomit, že není důležité kde jsme líbánky strávili, ale jak a s kým.

Zveřejněno: 30.11.2012 09:18Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru