Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Outlook festival 2012 – Pula (Chorvatsko)

Festival Outlook - Pula (Punta Christo)

Dnes bychom vám rádi představili jeden z největších multikulturních festivalů v Evropě. Letos v areálu Fort Punta Christo (Pula) proběhne již 5. ročník festivalu Outlook a to od 30. srpna do 3. září. Podle pořadatelů se jedná o největší festival v Evropě zaměřený na tzv. bass music (house, techno, dubstep, reggae, dub, hiphop, garage, grime, electronica).

Podle slov organizátorů existují jen dva druhy hudby – ta dobrá a zbytek. A právě ta dobrá hudba se nese celým festival po celou dobu. Celý festival se rozprostírá v severní části letoviska Pula na menším poloostrově v blízkosti městské části Puntižela. Festival Outlook byl vyhlášen ve Velké Británii za najelepší zámořský festival pro rok 2011.

Fort Punta Christo - Pula (Outlook festival)

Účastníci festivalu ocenují především jeho hudební produkci a místo kde se festival Outlook odehrává. Největším lákadlem je pak celkem 8 stagií, které se nacházejí v areálu bývalé pevnosti Punta Christo z 18. století. Další stage se nacházejí na plážích, na lodi, v parku apod. Celkem festival nabízí 12 stagí s rozmanitou hudbou.

Kompletní vstupné na tento 4 denní festival stojí 135 Liber (cca. 4350,-Kč). Cena je to vysoká a je určena především pro anglické turisty. Nemusíte však zoufat. V nabídce jsou také lístky na lodní párty. Zde je cena přijatelných 15 Liber (cca. 480,-Kč). Tato hudební loď vyráží ze zátoky Petrcane v blízkosti festivalu a pocelou dobu proplouvá v okolí Puly.

Video – Outlook festival 2011 (Pula)

Pro dokreslení krásné letní atmosféry na festivalu Outlook se můžete podívat na video z minulého ročníku. Prožijte konec léta u moře. Pakliže se rozhodnete festival navštívit, můžete si na našem serveru rezervovat apartmány přímo v letovisku Pula.

Kompletní plánek festivalu Outlook pro rok 2012


Zobrazit místo Outlook Festival na větší mapě

Zveřejněno: 01.08.2012 09:13Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru