Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Restaurace Istrie v mobilní aplikaci “Gourmet Istra”

Recenze restaurací na Istrii (Chorvatsko 2012 levně)

Chystáte-li se na dovolenou na Istrii, určitě oceníte novou mobilní aplikace s názvem “Gourmet Istra”, která je určena pro tzv. “chytré telefony”. Aplikace je primárně určena pro návštěvníky restaurací a místních výrobců vín a olivových olejů (Istrie patří mezi TOP výrobce olivového oleje na světě). Gourmet Istra nabízí seznam přibližně pěti set pohostinských zařízení, výrobců vína a olivového oleje.

Prezentované firmy jsou v aplikaci rozděleny do 3 kategorií. V první kategorii najdete gurmánského průvodce Istrií. Druhá kategorie obsahuje vinné stezky a ve třetí jsou popsány olivové stezky. Jednotlivé kategorie také obsahují ocenění těch nejlepších firem, které byly označeny jako TOP 2012. Každý objekt/firma je v aplikaci prezentována fotografiemi, adresou, telefoním číslem, internetovou stránkou, emailem, otevírací době, seznamu nabízených specialit a v neposlední řadě vzdáleností od majitele mobilního telefonu. Dobře je také připraveno vyhledávání dle – názvu objektu, kategorii, adresy a podle počtu doporučení. Prozatím je aplikace dostupná v anglickém, německé a italském jazyce.

Istrie (Chorvatsko) - recenze restaurací

Mobilní aplikace Gourmet Istra má usnadnit turistům dohledávání informací a snaží se moderním způsobem informovat turisty o gastronomické nabídce jednotlivých letovisek na Istrijském poloostrově. Aplikace nabízí možnost hodnocení jednotlivých restaurací a výrobků. Díky tomu se můžete snadněji rozhodovat jaký podnik na Istrii navštívit.

Istrijský poloostrov - restaurace (Gourmet Istra)

Aplikaci si můžete stáhnout na tzv. Google Play a je určena pro majitele mobilního telefonu s Android systémem. Majité telefonu iPhone najdou aplikaci ke stažení na http://itunes.apple.com.

Zveřejněno: 10.05.2012 09:31Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru