Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Svatý Valentýn u moře v Chorvatsku

Zimní dovolená v Chorvatsku 2013

V chladném zimních období může být pro mnoho z nás lákavá myšlenka prožití Svatého Valentýna u moře. Určitě lze říci, že 14.února není v Chorvatsku počasí pro koupání, ale romantická procházka po liduprázdné pláži a promenádě je snem mnoha žen. V tomto období (únor) můžete v Chorvatsku narazit na příjemné jarní období s teplotou pohybující se okolo 15°C.

Samozřejmě je dobré sledovat aktuální vývoj počasí. Velkou výhodou tak zůstává jednoduchá cesta do Chorvatska. V Chorvatsku jste osobním automobilem během pár hodin (především na Istrii). Většina cesty vede po dálnicích a proto rychle ubíhá. A jaké že letoviska jsou vhodné pro strávení Svatého Valentýna u moře v Chorvatsku?

Rovinj - Chorvatsku ubytování 2013

Rovinj (Istrie)

Velké město s historickým centrem, kde se nacházejí úzké uličky, rybářský přístav a mnoho restaurací otevřených i přes zimu. Navštívit můžete starodávný kostel sv. Eufemie. V Rovinji naleznete širokou nabídku hotelů, hostelů a apartmánů, které si lze pronajmout i v tomto zimním čase a to za velmi příznivé částky. Velkou výhodou jsou celoročně otevřené restaurace.

Pula (Istrie)

Ubytování v Pule (Chorvatsko)Pula patří mezi velká města poloostrova Istrie. Najdete zde historické památky v čele s římským Amfiteátr. Život v Pule tepe i přes zimu a proto se nemusíte obávat, že by jste si zde zábavu nenašli. Okolo přístavu vede promenáda s restauracemi. Pula je vhodnější pro aktivnějšího páry. Naleznete zde sportoviště, tenisové kurty apod. Vzhledem k velikosti se nemusíte obávat, že by jste nenašli volný hotel nebo apartmán k pronájmu.

Opatija (Kvarner)

Opatija patří k velmi vyhledávaným letoviskům. Je to dáno díky své lázeňské historii. Velkou výhodou je krásná přímořská promenáda, která je dlouhá téměř 12km. Okolo promenády se nacházejí restaurace ve kterých si můžete průběžně odpočinout. Takováto procházka je skutečně kouzelná a neopakovatelná. V létě podobnou scenérii určitě nezažijete. V Opatii se nacházejí velmi luxusní hotely, hostely, hotely běžné kategorie a velké množství apartmánů. Zastoupeny jsou zde i luxusní apartmány s výřivkami apod.

Zadar (Severní Dalmácie)

Zadar patří k nejromantičtějším místům v Evropě. Především historická část na poloostrově je nádhernou scenérií pro romantické procházky. Najdete zde velký počet historických památek, restaurací, kaváren, barů a obchodů, které jsou otevřeny i na Svatého Valentýna. Zadar je největším městem severní Dalmácie a proto je zde život i přes zimu. Navíc můžete využít běžných trajektových linek a můžete se podívat na nějaký z ostrovů v okolí. V Zadaru naleznete desítky hotelů a hostelů.

Dovolená v Zadaru 2013

Toto je jen pár klasických chorvatských destinací, které lze navštívit během svátku Svatého Valentýna. Schválně jsme vynechali nejromantičtější místo Chorvatska, kterým je Dubrovník a to z důvodu velké vzdálenosti. Vybrali jsme letoviska s kratší dojezdovou vzdálenosti. Letoviska střední velikosti, kde je zaručeno, že i přes toto roční období je možnost zajít do restaurací a za zábavou. Letní sezóna 2013 je ještě daleko a pro ty z vás, kteří ještě nejsou rozhodnuti, kam zamíří letos k moři máme tip – vyhledejte si z více jak 14 000 tisíc apartmánů v Chorvatsku ten, který bude vyhovovat právě vám.

Zveřejněno: 29.01.2013 13:12Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru