Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ultra Europe festival – 3 dny plné hudby nejen ve Splitu

Ultra Europe Festival 2016 - Chorvatsko

Jeden z největších světových hudebních festivalů (Ultra Music Festival) se již zabydlel v chorvatském Splitu a letos tomu nebude jinak. Ultra Europe je jediná zastávka tohoto festivalu v Evropě. I sám název tomu právě napovídá. Festival Ultra Europe bude probíhat ve dnech 15.-17. července 2016. Hlavní místo konání festivalu je opět chorvatské město Split.

Opening párty ještě o den dřív

Pořadatelé připravili opět tzv. otevírací párty, která proběhne 14. července 2016 v klubu Giraffe Palm Beach House, který se nachází jen pár metrů od pobřeží jaderského moře. Klub se nachází samotném srdci Splitu. Párty má nalákat účastníky festivalu na dění v následujících dne, kdy hlavní část festivalu Ultra Music propukne.

Hlavní část festivalu UE 2016

Hlavní část festivalu se odehraje opět na Splitském stadionu (Poljud), který se nachází jen pár desítek metrů od promenády s přístavem. Pořadatelé opět slibují více jak 150 hudebníků a Dj´s z celého světa, kde nebudou chybět přední světový Dj´s. K dispozici budou hned 4 pódia. Celá show bude doplněna o pyrotechnické efekty a ohňostroje. Produkce hudby bude probíhat až do časných ranních hodin.

Ultra Europe lineup 2016

Do dnešního dne není zatím znám. Avšak dá se předpokládat, že opět na pódium vystoupí takového hvězdy jako v loňském roce 2015. Mezi ně patřil Dash Berlin, Hardwell, Jamie Jones, Marco Carola, Paul Van Dyke, Solomun, Afrojack, Armin van Buuren, Axwell ^ Ingrosso, Carl Cox, The Chemical Brothers (Live), David Guetta, Knife Party, Martin Garrix, Nicky Romero, Steve Angello, Tiësto a mnoho a mnoho dalších.

Hudební festival ve Splitu 2016

Další části festivalu Ultra Europe 2016

  • Yacht Regatta party – Následující den po skončení hlavní část festivalu proběhne Regatta párty na ostrově Brač v blízkosti světoznámé pláže Bol (Zlatni Rat Beach) a to v den 18. července 2016. Párty probíhá přímo na pláži v doplnění skvělého prostředí v borovicovém háji a skvělou hudbou.
  • Ultra Beach – Další část festivalu UE bude následovat 19. července 2016 na ostrově Hvar, konkrétně u hotel Amfora Grand Beach Resort. Celá párty se odehrává v blízkosti moře a k dispozici pro celou párty je velký hotelový bazén. Odhadovaný počet účastníků je okolo 5000 lidí.
  • Ultra Beach - párty (ostrov Hvar)

  • Resistance Closing Party – poslední párty, která uzavře celé dění festivalu proběhne na ostrově Vis 20. července 2016. Ostrov je znám svou nedotčenou přírodou a okolní atmosférou. Tímto večerem bude uzavřena celá kapitola Ultra Europe festivalu pro rok 2016.

Ceny vstupného na Ultra Europe 2016 ve Splitu

Ceny vstupenek na festival jsou rozděleny na hlavní část a ostatní doplňující párty.

  • 3-denní vstupenka na UE 2016 ve Splitu stojí nyní od 169,-Euro. Později budou k dispozici vstupenky za 199,-Euro. Navíc můžete využít skupinové slevy. Při koupi 5 vstupenek získáte 1 vstupenku zdarma.
  • 1-denní vstupenka na Ultra Beach na ostrově Hvar stojí 99,-Euro.

Možnosti ubytování a ceny

Jestliže se rozhodnete pro návštěvu tohoto hudebního festivalu, budete muset dřív nebo později řešit ubytování, protože se jedná o více denní festival. Na našich stránkách si můžete vyhledat pro vás nejvhodnější ubytování ve Splitu (Chorvatsko) za rozumnou cenu. Další možností je ubytování v hotelu nebo penzionu.

Více informací najdete na oficiálních stránkách festivalu zde.

Chorvatsko - Ultra Europe Festival 2016

Zveřejněno: 24.02.2016 09:29Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru