Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Ultra Music Festival v chorvatském Splitu 2013 (UMF)

Ultra Music Festival 2013 - Chorvatský Split

Chorvatsko se pomalu stává jednou z nejžádanějších zemí v Evropě co se týče pořádání festivalů. Jeden z největších festivalů světa nově zamíří 12-13. července do chorvatského Splitu a navíc 14. července na ostrov Hvar. Chorvatský Split se tak zařadí mezi 7 destinací světa, kde je Ultra Music Festival pořádán. Jen pro zajímavost, ostatní města kde se bude festival v roce 2013 konat jsou: Miami (USA), Santiago (Chile), Sao Paulo (Brazílie), Buenos Aires (Argentina), Ibiza (Španělsko), Split (Chorvatsko) a Soul (Jižní Korea). Už jen podle názvu měst si můžete představit, o jak velký festival se jedná.

UMF – Split 2013

Ultra Music Festival patří k největším festivalům světa v oblasti taneční hudby. Festival je vždy minimální 3 denní a během této doby se za dj pultem vystřídají desítky dj z celého světa. Pořadatelé festivalu si vždy dávají záležet, aby událost splňovala všechny bezpečnostní nároky a zároveň se jednalo o jednu z největších show světa. Již nyní organizátoři UMF festivalu ve Splitu představili pár hlavních hvězd, které na festivalu vystoupí. Jsou mezi nimi jména jako: Afrojack, Avicii, Armin Van Bureen, Carl Cox, Hardwell, Steve Aoki a mnoho dalších.

První dvě vlny prodeje vstupenek jsou již vyprodané a proto nyní můžete zakoupit regulérní vstupné za cenu 60,- Euro (na oba dva dny ve Splitu), popřípadě VIP vstupné za cenu 100,- Euro (vždy jen na 1 den). Navíc je zde možnost zakoupení speciálního VIP vstupu pro 4 lidi za cenu 500,- Eur (také vždy jen po 1 dni). Ano, vstupné je dosti drahé, ale je nutné přemýšlet na tím, že za vyšší cenu se dostanete na jeden z nejlepších festivalů světa.

Navíc pořadatelé Ultra Music Festivalu se dohodli s majiteli práv, že se bude UMF pořádat ve Splitu nejméně 5 let po sobě. Můžete si tak počkat na výsledek prvního pořádání festivalu a samotný UMF navštívit v příštích letech. Nebo můžete navštívit hned první ročníky. Vetšinou totiž první ročníky takovýchto velkých festivalů bývají “legendární” a nabízejí takové zážitky a zábavu, které budou jiné festivaly jen těžko překonávat.

Aktuální info o festivalu najdete na této adrese: http://ultramusicfestival.com/worldwide

Rezervujte si ubytování v soukromí na tento festival. Levné ubytování v Chorvatsku najdete na našich stránkách.

Fotografie a video – Ultra Music Festival

Chorvatsko Split - UMF 2013

UMF - Split, Chorvatsko 2013

Zveřejněno: 18.02.2013 13:46Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru