Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Využíjte slevu na ubytování v Chorvatsku – Dugi otok

Levné ubytování v Chorvatsku

K méně známým a navštěvovaným místům v Chorvatsku patří ostrov Dugi Otok. Dá se říci, že neprávem na tento ostrov turisté zapomínají a není v hledáčku cestovních kanceláří. Na druhou stranu může ostrov Dugi Otok nabídnout skvělou letní dovolenou s širokou nabídkou kvalitních apartmánů.

Ubytování se slevou – 10%

Pro výběr tohoto ostrova pro strávení letní dovolené v Chorvatsku může přispět i naše nabídku – 10% z celkové ceny za ubytování. Tato akce je platná pouze týden (resp. od 17.4.2016 až 23.4.2016).

Abychom vás nalákali, přinášíme vám zde hned několik tipů na velmi krásné apartmány přímo u moře. Navíc i u těchto apartmánů můžete využít aktuální slevy.

Tipy na krásné ubytování

  • V letovisku Sali na ostrově Dugi otok najdete nádherný apartmán přímo u moře s vlastní malou plážičkou. Letovisko Sali se nachází v jižní části ostrova na úrovni Biogradu na Moru.
  • Dugi otok Chorvatsko Sali apartmany

  • Naopak v severní části ostrova v blízkosti vesničky Savar se nachází tento apartmán, který leží také přímo u moře a nabízí krásný výhled do širokého okolí. Navíc v blízkosti ubytování najdete nádherné pláže, které byste od Chorvatska vůbec nečekali.
  • Dugi Otok - Savar ubytování

  • Třetí náš tip se opět nachází v letovisku Sali. Přímo u pláže se nachází tento apartmán, který nabízí vlastní menší oblázkovou pláž s vlastním menším bazénkem pro malé děti.
  • Letovisko Sali - ostrov Dugi Otok (Chorvatsko)

Obecně se dá pak říci, že dovolená na ostrově Dugi otok je určena pro milovníky romantické dovolené v klidu a pohodě. Ostrov nabízí nádherné pláže, na kterých potkáte jen pár lidí. Zdejší příroda je autentická a je téměř nedotčena turistickým ruchem.

P.s.: Na poslední fotografii není pláž z Karibiku, ale právě z ostrova Dugi Otok.

Pláže a moře na ostrově Dugi Otok - Chorvatsko

Zveřejněno: 18.04.2016 11:27Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru