Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Funtana

Funtana - Chorvatsko Istrie

Menší letovisko Funtana se nachází mezi známými letovisky Poreč a Vrsar. Přesněji se městečko nachází přibližně 6 kilometrů jižním směrem od Poreče. Funtana je často brána jako nejjižnější část porečské turistické oblasti. Okolí letoviska je pěkné s mnohými lesy a členitým pobřežím. Od 60. let se letovisko rozrůstá a dnes s v jeho okolí nachází mnoho hotelů.

Koupání a zábava ve Funtaně

Koupání a moře nabízí Funtana podobné jako v celé oblasti Poreče. Pobřeží je většinou skalnaté s upravenými plošinami. Nově se na mnohých místech uměle vytvářejí oblázkové pláže. V blízkosti se nachází také velmi kvalitní pláž u kempu Istra Naturist.

Ubytování Funtana - IstrieV přilehlých turistických komplexech jsou v hlavní sezóně pořádány zábavné programy. V letovisku pak najdete restaurace s kvalitním jídlem, obchody a potraviny. S Porečí je Funtana spojena kvalitní cestou. Právě do Poreče budete muset vyrazit, pokud hledáte a máte rádi noční život.

Ubytování a kempy ve Funtaně

Nejznámějším a vyhlášeným kempem celé Istrie se nachází právě v letovisku Funtana. Jedná se o kemp Istra, který je však určen výhradně naturistům. V naší nabídce najdete přibližně 10 apartmánů s možností ubytování. Cestovní kanceláře pak nabízejí ve Funtaně ubytování v hotelových komplexech v okolí.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('2ba18d4a26ec822...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(63): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301