Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Trstenik (Pelješac)

Trstenik - poloostrov Pelješac

Chorvatské letovisko Trstenik naleznete v centrální části poloostrova Pelješac. Jedná se spíše o menší a klidnější městečko ležící na jižním pobřeží poloostrova. Letovisko se rozprostírá v širokém zálivu a že všech stran je obklopeno kopci. Obyvatelé Trsteniku se věnují nejvíce pěstování vinné révy (víno Dingač) a rybolovu.

Trstenik je obklopen bujnou vegetací a městečko se rozprostírá celé okolo pobřeží. Do letoviska se dostanete po silnici, která odbočuje z hlavní silnice. V hlavní sezóně se počet obyvatel zmnohonásobí a to především díky turistům. Z místního přístavu v létě jezdí pravidelná lodní linka na ostrov Mljet a do letoviska Polače.

Trstenik – ubytování, apartmány poloostrov Pelješac

V letovisku nenajdete žádné hotely. Prim zde hraje nabídka ubytování a pronájem apartmánů v soukromí. V naší nabídce najdete 7 apartmánů v tomto městečku. Všechny apartmány leží v blízkosti moře (10-50 metrů od moře). Ubytování si můžete rezervovat online.

Pláže, moře a zábava

Trstenik - Chorvatsko dovolenáLetovisko Trstenik může nabídnout krásnou oblázkovou pláž, která se rozprostírá okolo celého zálivu. V okolí městečka najdete hned několik dalších pěkných pláží. Některé z pláží jsou i písečné. Většinu pláží lemují borovicové háje, které poskytují v letních měsících příjemný stín.

Můžete zde provozovat vodní sporty a šnorchlování. Zdatnější osoby mohou vyrazit na pěší výlety do okolí a okolních kopců, odkud jsou krásné výhledy na Jadranské moře a ostrov Mljet. Právě ostrov Mljet stojí určitě za návštěvu. Najdete na něm jeden z Chorvatských národních parků s překrásnou přírodou.

Dovolenou v Trsteniku ocení především ti z Vás, kteří hledají příjemné a klidné letovisko, krásné moře a pláže a chtějí se vyhnout ruchu velkých měst.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.

Apartmán 4566 Pláž a moře 5 m

Apartmán 4566

Jižní Dalmácie > Poloostrov Pelješac > Trstenik (Pelješac)

Info Vzdálenost k pláži 5 m. Ubytování pro 16 osob (lůžka + přistýlky).

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Pokoj S-4566-a (2+0)    Cena 1 329 Kč
Ubytování Pokoj S-4566-b (2+0)    Cena 1 329 Kč
Ubytování Pokoj S-4566-c (2+0)    Cena 1 329 Kč
Ubytování Studio AS-4566-a (2+0)    Cena 1 713 Kč
Ubytování Apartmán A-4566-a (2+2)    Cena 2 070 Kč - 2 275 Kč
Ubytování Studio AS-4566-b (2+2)    Cena 2 070 Kč - 2 275 Kč

Apartmán 10109 Pláž a moře 900 m

Apartmán 10109

Jižní Dalmácie > Poloostrov Pelješac > Trstenik (Pelješac)

Info Vzdálenost k pláži 900 m. Ubytování pro 4 osoby (lůžka + přistýlky).

Přehled ubytování v apartmánu:
Ubytování Apartmán A-10109-a (4+0)    Cena 1 329 KčKomentáře

Zpět nahoru