Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Dramalj

Dramalj apartmány, Chorvatsko

Chorvatské letovisko Dramalj leží ve Vinodolském průlivu v severní části Kvarnerské oblasti. Letovisko naleznete jen 3 kilometry severním směrem od většíhé a známějšího letoviska Crikvenica. Celá oblast Crikvenické riviéry je u turistů známa především díky písčitým plážím, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V letovisku Dramalj najdete centrální pláž, která pozvolna klesá do moře a je tak bezpečná pro Vaše děti.

Ty si zde zároveň mohou zahrát plno vodních her. V blízkosti městečka najdete poloostrov Kačjak, který nabízí tzv. mořskou plovárnu, kde se provozují nejrůznější sporty. Zároveň se na poloostrově nachází autokemp a tenisové kurty, které si můžete pronajmout. V blízkosti poloostrova vyrůstají nové apartmánové domy. Mezi poloostrovem Kačjak a Dramaljem najdete další písečnou pláž.

Dramalj – apartmány, sport

Letovisko Dramalj nabízí možnost ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V nabídce najdete více jak 20 apartmánů v 7 objektech v blízkosti moře. V městečku najdete také dva hotely – Grand Hotel Dramalj Restaurant a Hotel Omorika.

Dramalj je spojen přímorskou promenádou s letoviskem Crikvenica. Tato promenáda je vhodná na odpolední procházky. Promenáda je vhodná také pro kolečkové brusle a díky tomu zde můžete zažít také aktivní dovolenou. Doporučujeme také výlet do Národního parku Risnjak nebo vyrazit do vrchů Gorski kotar. Prožijte krásnou dovolenou v Chorvatsku v letovisku Dramalj.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru