Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Klenovica

Chorvatsko - Klenovica (apartmány, ubytování)

Letovisko Klenovica naleznete v Kvarnerské oblasti chorvatského pobřeží. Městečko leží mezi městy Senj a Novi Vinodolski. Klenovica leží na úpatí pohoří Velebit, které se táhne v délce několika desítek kilometrů okolo pobřeží. Zdejší moře je krásné a čisté. Pláže jsou zde z velké části oblázkové nebo upravené betonem (betonová mola). Hlavní pláž je však oblázková a dostatečně velká (v hlavní sezóně se zde nemačká hlava na hlavě). Zajímavostí je, že v okolí Klenovice vyvěrají do moře sladkovodní prameny. Ty zdejší moře mohou trochu ochlazovat.

V centru letoviska najdete menší přístav, kde kotví lodě místních obyvatel. V Klenovici najdete několik obchodů, restaurací, pekárnu a také benzínovou pumpu. Letovisko lze považovat za klidnější a proto by jej měli volit turisté, kteří očekávají od dovolené u moře klid a pohodu.

Milovníci rušného nočního životu mohou vyrazit na výlet do sousedního města Senj, Novi Vinodolski nebo Čechům známé obce Crikvenica. V jižní části letoviska najdete menší ostrůvek, který je s pevninou spojen náspem a tím je ostrůvek snadno přístupný.

V Klenovici naleznete mnoho apartmánů s možností ubytování v soukromí. Přímo v letovisku se také nachází kemp, který leží přímo u moře a naleznete jej v jižní části městečka.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('fba98ecfe887918...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301