Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Bibinje (Zadar)

Bibinje - Chorvatsko dovolená

Spíše menší letovisko Bibinje se nachází na Zadarské riviéra, přibližně 7 kilometrů od Zadaru. Celkový počet obyvatel se mimo sezónu pohybuje okolo 4 tisíc. Bibinje je známe hlavně mezi jachtaři, protože k letovisku se počítá i tzv. Marina Dalmacija, která je největším klubem jachtařů v Chorvatsku (na Jadranu vůbec) a poskytuje více jak 1400 míst pro lodě a plachetnice! Městečko Bibinje bylo osídlen již v době antiky. Dnes se obyvatelé městečka věnují především cestovnímu rucha a službami s tím spojenými.

Nejzajímavější památku je určitě kostel Jana Křtitele z 15. století, kde se nacházejí posvátné předměty. Navštívit můžete také zdejší muzeum, kde můžete shlédnout etnografickou sbírku.

Ubytování, apartmány, hotely – Bibinje

Nejširší nabídku ubytování v Bibinje poskytují apartmány. Ubytování v soukromí zde nabízí mnoho domorodců. V naší nabídce najdete apartmány v Bibinje ležící přímo u moře (jen 10m od moře). Hotely a hotelové komplexy zde nenajdete. Většina známých hotelů se nachází přímo v Zadaru, který je vzdálen jen 5 kilometrů.

Koupání, pláže v okolí Bibinje

Zadarská riviéraChorvatské Bibinje se může chlubit a lákat své návštěvníky pěknými a velkými plážemi. Všechny pláže v letovisku jsou upravené a nabízejí mimo možnosti koupání, tak nabídku občerstvení, sportovní vyžití nebo tobogán. Hlavní pláž střediska nese název – pláž Punta Rožica a nejdete ji v centru městečka. Pláž je oblázkového charakteru s betonovými platy pro slunění. Na pláži najdete jak kabinky na převlékání, tobogán nebo sprchy.

Další oblíbené pláže jsou pláž Frnaža, pláž Lipauska nebo pláž škaljici. Další pěknou pláž pak naleznete v nedalekém přístavu Dalmacija (také s názvem pláž Punta). Pláž je oblázková a nabízí občerstvení.

Sport a zábava – Bibinje (Chorvatsko, Zadarská riviéra)

Na plážích v letovisku můžete využít možnosti zahrát si plážový volejbal, tenis nebo využít nabídky vodních sportů. Zapůjčit si můžete šlapadla a vyrazit okolo pobřeží. Cyklisté mohou vyrazit po málo frekventovaných cestách do okolí Bibinje. Velkou nabídku sportu pak poskytuje 7 kilometrů vzdálený Zadar.

K pozesení Vás budou lákat restaurace a krásné výhledy na moře. Diskotéky, taneční terasy apod. zde budete hledat těžko. V letovisku najdete několik obchůdku a stánku se suvenýry. Bibinje je ideální voblou pro milovníky klidné dovolené. Mladší generace mohou vyrazit do Zadaru, kde je nabídka zábavy mnohem větší.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('e7771850c9c30be...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301