Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Drašnice

Drašnice - Chorvatsko

Letovisko Drašnice je menší městečko, které se nachází na úpatí pohoří Biokovo. Městečko leží přibližně 3 kilometry jižním směrem od Podgory. Drašnice je malé turistické městečko s 330 obyvateli. V minulosti se vesnice nacházela ve svazích nad Jadranskou magistrálou. Dnes se většina vesnice nachází u pobřeží a stále se rozrůstá (především směrem na Igrane).

Velkým lákadlem jsou zdejší krásné oblázkové pláže s průzračnou vodou. Pláže se do moře svažují pomalu. V letních měsících oceníte stín z přilehlých borovic. V okolí vesnice se pěstují olivovníky a vinná réva.

Drašnice ChorvatskoV letovisku nenajdete žádný hotel. Nejširší je zde nabídka apartmánů a ubytování v soukromí. V naší nabídce najdete možnost rezervace asi 35 apartmánů.

Drašnice jsou správnou volbou pro poklidnou rodinou dovolenou. Užijete si zde klid a pohodu. Pláže zde nejsou přeplněné, krásné a užijete si zde skutečného klidu při slunění. Pokud toužíte po rušnějším nočním životě raději navštivte sousední letovisko Podgora nebo Igrane.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru