Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Vrboska (Hvar)

Vrboska - ostrov Hvar (ubytování v soukromí)

Letovisko Vrboska nalezneme v severní části ostrova Hvar v blízkosti letoviska Jelsa. Letovisko se rozprostírá v hlubokém zálivu, který je obklopen borovými lesy. Často v cestovateslkých průvodcích je městečko nazýváno jako “Malé Benátky”. Je to dáno krásným ostrůvkem, který se nachází uprostřed zátoky a je s pevinou spojen můstky.

Městečko má dlouhou historii, která sahá až do dob antiky. Vrboska byla vždy důležitým rybářským městečkem. Dnes zde najdete rybářské muzeum spolu se zachovalým rybářským domkem, kde můžete shlédnout tehdejší životní podmínky rybářů. Nejvýznamější památkou letoviska je kostel sv. Panny Marie ze 16. století. V tehdejší době se jednalo o nejkrásnější pěvnost v celém Chorvatsku.

Moře, pláže, apartmány

Turisté si Vrbosku vybírají pro svou letní dovolenou především kvůli překrásnému moři a okolí. Letovisko obklopují oblázkové a písčité pláže. V blízkosti letoviska se nachází známý nudistický ostrov Zečevo. V městečku najdete několik obchodů a restarucí, které nabízejí místní speciality (především čerstvé ryby a hvarské víno). Ubytovat se můžete v několika penzionech a hotelech. V naší nabídce najdete asi 30 apartmánů přímo v letovisku Vrboska. Každý den můžete z letoviska vyrazit na některý z lodních výletů okolo ostrova. Velkým lákadlem je například nejznámější pláž Chorvatska – pláž Zlati rat (ostrov Brač).

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('4538e05d5d7e65b...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(63): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301