Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Aquaparky v Chorvatsku

Přehledné informace na téma chorvatské aquaparky na jednom místě. V této rubrice najdete aktualizované informace o možnosti koupání a návštěvě chorvatských aquaparků. Nejčastěji naši čtenáři vyhledávají informace o aquaparku Aquacolors v Poreči a aquaparku Istralandia v blízkosti letoviska Novigrad.

Akvapark Aquacolors v Poreči

Akvapark Aquacolors v Poreči

Zveřejněno: 25.01.2017 13:44

O novém akvaparku Aquacolors v Poreči jsme vás již před nějakým časem informovali. Nyní vám přinášíme podrobnější informace o tomto největším chorvatském vodním parku. Oficiálně akvapark Aquacolors otevřel v květnu roku 2015. Akvapark je určen pro všechny věkové skupiny a nabízí širokou nabídku atrakcí a zábavy. V minulém roce došlo k významnému... Čti více »



Istrie nabízí dva aquaparky pro letní osvěžení

Istrie nabízí dva aquaparky pro letní osvěžení

Zveřejněno: 23.06.2015 09:39

Turisté a rodiny s dětmi dlouhá léta čekali na otevření 1. aquaparku v Chorvatsku. Shodou okolností došlo k tomu, že v dnešních dnech najdete hned dva velké aquparky blízko sebe u letoviska Poreč na Istrii. O prvním z nich jsme vás již informovali v tomto článku: Istralandia – první Chorvatský aquapark otevřen!... Čti více »



Istralandia – první Chorvatský aquapark otevřen!

Istralandia – první Chorvatský aquapark otevřen!

Zveřejněno: 08.07.2014 10:06

Po mnoha letech čekání se turisté v Chorvatsku dočkali otevření prvního aquaparku, který nese název Istalandia. Aquapark se nachází v blízkosti letoviska Novigradu na Istrii (5 km) u sjezdu z dálnice (sjezd na Nova Vas). Istralandia se rozkládá na více jak 81 000 m2 a nabízí plnohodnotnou zábavu pro celou rodinu. Co... Čti více »



V Poreči vyroste nový aquapark – Aquacolors Poreč

V Poreči vyroste nový aquapark – Aquacolors Poreč

Zveřejněno: 19.06.2012 08:52

Jedno z nejznámějších středisek na poloostrově Istrie (letovisko Poreč) se bude moci od roku 2013 chlubit novým aquaparkem. Nový aquapark ponese název Aquacolors a bude se nacházet asi 3 kilometry jižním směrem od Poreče (v blízkosti zátoky Plava Laguna). Celý areál bude mít rozlohu více jak 7,1 ha. Díky své rozloze bude... Čti více »



Chorvatský Zaton zažije velký rozkvět (Holiday Resort)

Chorvatský Zaton zažije velký rozkvět (Holiday Resort)

Zveřejněno: 06.03.2012 13:00

Turistické středisko „Zaton“ je mezi českými turisty velmi známe. Tato turistická „osada“ se nachází přibližně 15 kilometrů severním směrem od Zadaru a jen 2 kilometry od města Nin. Zaton je vyhledáván pro své klidné prostředí, krásnou pláž a zachovalou přírodu. V letních měsících je Zaton živé středisko, kde najdete restaurace, obchůdky, zábavu... Čti více »



ANO – první skutečný Aquapark v Chorvatsku (Dalmatia Dugopolje)

ANO – první skutečný Aquapark v Chorvatsku (Dalmatia Dugopolje)

Zveřejněno: 18.11.2011 09:58

Exkluzivně Vám jako první přinášíme ucelené informace o stavbě aquaparku, který se buduje v blízkosti Splitu. Aquapark Dalmatia se začal budovat letos na jaře (2011) přibližně 15 km severozápadním směrem od Splitu v kraji zvaném Dalmatinska Zagora. Přesněji aquapark Dalmatia naleznete hned u sjezdu z dálnice na Dugopolje (v blízkosti tunelu Zaranač).... Čti více »



Aquapark v Chorvatsku na ostrově Brač

Aquapark v Chorvatsku na ostrově Brač

Zveřejněno: 07.07.2011 10:52

Již příští rok v květnu se mohou návštěvníci letoviska Supetar na ostrově Brač těšit na nově otevřený zábavní vodní park o celkové rozloze více jak 5000 metrů čtverečních. Nový aquapark se bude nacházet v areálu hotelu Resortu Supetrus. Aquapark bude budován na náklady vlastníka resortu a odhadovaná investice se bude pohybovat okolo... Čti více »



Zpět nahoru