Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kučište (Pelješac)

Kučište - Pelješac Chorvatsko

Chorvatské letovisko Kučište najdete v severnější části poloostrova Pelješac. Jedná se o menší vesničku, ve které trvale žije okolo 220 obyvatel. Kučište leží jen 6 kilometrů západním směrem od města Orebič. Díky své chráněné poloze jsou Kučište vyjímečné především v zimním období, kdy tu bývají o mnoho vyšší teploty než v jiných částech Chorvatska. Nemusíte se obávat, že by tyto teploty byly jen v zimě. Naopak, v létě zde máte jistotu teplého a suchého počasí.

Kučište jsou často spojovány se sousedním letoviskem Perna. Letovisk a spolu těsně sousedí. V celé této oblasti najdete krásné oblázkové pláže. Přímo v Kučište najdete velkou pláže, která lemuje celé pobřeží letoviska. Na zdejší pláži najdete sprchy, půjčovny šlapadel, lehátek, slunečníků. V letních měsících oceníte borové háje, které poskytují příjemný chládek. Moře je zde teplé a čisté. Kučište (Perna) má skvělé podmínky pro windsurfing a jachting.

Kučište ubytování, kempy, apartmány

Kučište - Chorvatsko dovolenáV letovisku je mnoho druhů ubytování. Najdete zde hotel Komodor. Letovisko nabízí také dva kempy – Palme a Perna. Mimo to zde najdete širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. Na našich stránkách najdete okolo 40 apartmánů s možností rezervace online. Jednotlivé apartmány leží v blízkosti moře. Většina však 10-60 metrů od moře. Toto ocení především rodiče s dětmi. Vyhnete se tak zdlouhavým cestám k moři.

Výlety do okolí

Určitě doporučujeme pěší procházku do sousedního letoviska Perna. Navštivit by jste měli také hlavní město poloostrova Pelješac – Orebič. Pěšky nebo automobilem se můžete vydat na jednu z nejkrásnějších pláží západního pobřeží Pelješacu – pláž u mysu Sveti Liberan na začátku vesnice Viganj. Z letoviska Perna jezdí několikrát denně lodní spojení na ostrov Korčula (do města Korčula). Informace o lodní lince najdete buď v recepci hotelu nebo kempu Perna.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('f5e63f3c290ec3e...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301