Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Trstenik (Pelješac)

Trstenik - poloostrov Pelješac

Chorvatské letovisko Trstenik naleznete v centrální části poloostrova Pelješac. Jedná se spíše o menší a klidnější městečko ležící na jižním pobřeží poloostrova. Letovisko se rozprostírá v širokém zálivu a že všech stran je obklopeno kopci. Obyvatelé Trsteniku se věnují nejvíce pěstování vinné révy (víno Dingač) a rybolovu.

Trstenik je obklopen bujnou vegetací a městečko se rozprostírá celé okolo pobřeží. Do letoviska se dostanete po silnici, která odbočuje z hlavní silnice. V hlavní sezóně se počet obyvatel zmnohonásobí a to především díky turistům. Z místního přístavu v létě jezdí pravidelná lodní linka na ostrov Mljet a do letoviska Polače.

Trstenik – ubytování, apartmány poloostrov Pelješac

V letovisku nenajdete žádné hotely. Prim zde hraje nabídka ubytování a pronájem apartmánů v soukromí. V naší nabídce najdete 7 apartmánů v tomto městečku. Všechny apartmány leží v blízkosti moře (10-50 metrů od moře). Ubytování si můžete rezervovat online.

Pláže, moře a zábava

Trstenik - Chorvatsko dovolenáLetovisko Trstenik může nabídnout krásnou oblázkovou pláž, která se rozprostírá okolo celého zálivu. V okolí městečka najdete hned několik dalších pěkných pláží. Některé z pláží jsou i písečné. Většinu pláží lemují borovicové háje, které poskytují v letních měsících příjemný stín.

Můžete zde provozovat vodní sporty a šnorchlování. Zdatnější osoby mohou vyrazit na pěší výlety do okolí a okolních kopců, odkud jsou krásné výhledy na Jadranské moře a ostrov Mljet. Právě ostrov Mljet stojí určitě za návštěvu. Najdete na něm jeden z Chorvatských národních parků s překrásnou přírodou.

Dovolenou v Trsteniku ocení především ti z Vás, kteří hledají příjemné a klidné letovisko, krásné moře a pláže a chtějí se vyhnout ruchu velkých měst.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru