Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Barbat

Barbat ostrov Rab

Letovisko Barbat leží v jižní části ostrova Rab. Najdete jej na západním pobřeží tohoto ostrova. Jedná se spíše o menší a klidnější letovisko. Naproti městečku leží další neobydlený ostrov Dolin, který odděluje Barbatský kanál. Městečko Barbat náleží do tzv. Rabské aglomerace. I proto zde vyrůstají nové apartmány a vily.

V letovisku najdete krásné oblázkové pláže, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Samozřejmností jsou restaurace s nabídkou zdejších specialit a obchůdky se suvenýry.

Celé okolí Barbatu se může chlubit krásnými oblázkovými (až písečnými) plážemi, které klesají pozvolna do moře a jsou vhodné pro děti. Vyrazit můžete do okolí na pěší výlety. Doporučit můžeme návštěvu 6 kilometrů vzdáleného města Rab, kde najdete bohatší nabídku nočního života.

Barbat (Rab) poskytuje nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. Pronajmout si zde můžete apartmány přímo u moře. V naší nabídce najdete více jak 40 apartmánů v Barbatu. Barbat je skvělou volbou pro dovolenou s dětmi. Najdete zde klid a pohodu s vynikajícími podmínkami ke koupání. Ostrov Rab má trajektové spojení s letoviskem Jablanac.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1fc68f01afe3655...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301