Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Dramalj

Dramalj apartmány, Chorvatsko

Chorvatské letovisko Dramalj leží ve Vinodolském průlivu v severní části Kvarnerské oblasti. Letovisko naleznete jen 3 kilometry severním směrem od většíhé a známějšího letoviska Crikvenica. Celá oblast Crikvenické riviéry je u turistů známa především díky písčitým plážím, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V letovisku Dramalj najdete centrální pláž, která pozvolna klesá do moře a je tak bezpečná pro Vaše děti.

Ty si zde zároveň mohou zahrát plno vodních her. V blízkosti městečka najdete poloostrov Kačjak, který nabízí tzv. mořskou plovárnu, kde se provozují nejrůznější sporty. Zároveň se na poloostrově nachází autokemp a tenisové kurty, které si můžete pronajmout. V blízkosti poloostrova vyrůstají nové apartmánové domy. Mezi poloostrovem Kačjak a Dramaljem najdete další písečnou pláž.

Dramalj – apartmány, sport

Letovisko Dramalj nabízí možnost ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V nabídce najdete více jak 20 apartmánů v 7 objektech v blízkosti moře. V městečku najdete také dva hotely – Grand Hotel Dramalj Restaurant a Hotel Omorika.

Dramalj je spojen přímorskou promenádou s letoviskem Crikvenica. Tato promenáda je vhodná na odpolední procházky. Promenáda je vhodná také pro kolečkové brusle a díky tomu zde můžete zažít také aktivní dovolenou. Doporučujeme také výlet do Národního parku Risnjak nebo vyrazit do vrchů Gorski kotar. Prožijte krásnou dovolenou v Chorvatsku v letovisku Dramalj.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('f00fdb58733cb6d...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301