Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kampor

Kampor ubytování, ostrov Rab

Letovisko Kampor najdete v severozápadní části ostrova Rab (Kvarnerská oblast). Městečko Kampor se postupně rozrůstá v celé Kamporské oblasti a zálivu. Okolí obce je úrodné a proto se většina obyvatel věnuje pěstování ovoce. Kampor je považován za nejvíce uchovalou obec na ostrově Rab. Najdete zde původní domy s typickou ostrovní architekturou.

Centrální část obce se nachází 1,5 kilometru od moře ve vnitrozemí. Avšak díky turistickému ruchu se obec rozrostla blíže k moři a dnes najdete ubytování a apartmány v těsné blízkosti moře. Většina apartmánových domů je roztroušena okolo Kamporského zálivu.

Kampor – ostrov Rab (Chorvatsko)

Kampor patří ke klidnějším letoviskům Chorvatska. Pobytem zde se vyhnete ruchu velkoměsta a načerpáte zde novou sílu. Pakliže Vám nebudou stačit místní restaurace a taverny, můžete vyrazit do blízkého města Rab (jen 5 minut autem), kde najdete bohatější noční život.

V letovisku se nachází jedna z nejvyhledávanějších pláží ostrova (velká písečná pláž u Kamporského zálivu). Z Kamporu můžete každý den navštívit novou pláž. V okolí Kamporu najdete desítky menších zátok s plážemi na kterých naleznete klid a čisté moře. Většina pláží má písečný až oblázkový charakter. Tyto pláže ocení především rodiny s dětmi. A právě pro rodiny s dětmi bude dovolená v Kamporu tím správným výběrem.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('9d45f4b775452b3...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301