Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Novi Vinodolski

Novi Vinodolski Chorvatsko

Letovisko Novi Vinodolski leží necelých 10 kilometrů jižně od městečka Crikvenica. Místní obyvatelé používájí kratší název města – Novi. Pod Novi spadají další 3 letoviska – Bribir, Klenovica a Povile. Město leží při ústí řícky Suha Ričina, která vtéká do Vinodolského průlivu. V dřívějších dobách se město rozprostíralo nad magistrálou. Nyní se letovisko rozrůstá oběma směry okolo moře. V posledních letech získává Novi Vinodolski na oblibě turistů a to se také odráží na široké nabídce ubytování a apartmánů. Ve městě je vybudováno také koupaliště a moderní lážně (Novi Spa Hotels & Spa).

Ubytování – Novi Vinodolski (apartmány, hotely)

V okolí letoviska naleznete všechny druhy ubytování – hotely, hotelové apartmány, kempy nebo ubytování v soukromí. Nově se zde postavilo několik moderních vil, ve kterých si můžete rezervovat apartmány a ubytování. V naší nabídce naleznete přes 300 apartmánů v této oblasti. V samotném Novi Vinodolski nabízíme k rezervaci okolo 180 apartmánů. Z této široké nabídky si vybere skutečně každý. V nabídce najdete apartmány přímo u moře, s bazény, pro velké skupiny apod.

Mimo ubytování v soukromí naleznete ve městě také hned několik hotelů. Známé jsou hotely: Hotel Apartments Novi Resort, Casa Vacansa, Grand Hotel Kruna, Novi Spa Hotels & Spa. Právě komplex Novi Resort je vynikajícím místem pro rodinou dovolenou. V letovisku také najdete dva levné hostely – Hostel Villa Rustica a Hostel Sunce.

Pláže a koupání v Novim Vinodolski

Novi Vinodolski ChorvatskoLetovisko má velice dobré podmínky pro strávení letní dovolené a koupání. Velice pěkně upravená pláž se nachází v zátoce Lišanj, která je písečná s drobnými oblázky a borovicovým porostem sahající až na samou pláž. Jako jedna z mála pláží v Chorvatsku je vybavena výtahem pro přístup invalidních osob. Tato pláž byla zároveň vyznamenána tzv. Modrou vlajkou, která dáva jistotu údrřovanosti a čistoty pláže. Zbylé pláže mají oblázkový charakter.

Na plažích můžete využít pronájmu šlapadel nebo lodí. Zapůjčit a vyzkoušet si můžete také windsurfing, potápění, jachting nebo vodní lyže. Připravěna jsou hřiště na volejbal nebo jiné míčové hry. V Novi Vinodolski můžete provozovat také cyklistiku. Proto zde můžete dovolenou strávit jak pasivně na pláži, tak aktivně při sportu.

Zábava a kultura v letovisku

K zábavě jsou v městečku připraveny diskotéky a taneční terasy. Ochutnat můžete místní jídlo v některé z krásných restaurací. Pro děti jsou připravena dětská hřiště. Nejvýznamnější akcí roku je Letní karneval (Ljetni karneval), který se pořádá v srpnu a trvá několik dní. Této akce se účastní více jak 50 skupin a můžete zde vidět přes 3000 masek. Oslavi často trvají od odpoledně do hluboké noci.

Výlety do okolí Novi Vinodolsky

  • cestovní agentůry nabízejí lodní výlety na ostrov Krk do měst Vrbnik a Baška
  • navštívit můžete město Senj, které je vzdáleno 32 km
  • vydat se můžete severním směrem do vedlejšího letoviska Selce nebo Crikvenica (7 a 10 km)

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru