Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Pag – Povljana

Povljana ostrov Pag

Letovisko Povljana nalezneme v jižní části ostrova Pag. Městečko se nachází v krásné přírodní zátoce a je obklopeno částečnou zelení. Díky své poloze na západ si můžete užívat každodenního západu slunce a nemusíte se obávat silných větrů vanoucích z pevniny. Povljana je spíše menší letovisko, avšak díky svým plážím je jedno z nejkrásnějších na ostrově. Především rodiny s dětmi ocení možnost výběru hned z několika pláží (oblázkové, kamenité, písečné). Povljana je také známa svými lečivými bahny, které jsou volně přístupné.

Ubytování – Povljana (apartmány)

V Povljaně nanaleznete žádný hotel ani penzion. U nové části Povljany leží čechům velice známý kemp Tomi, kam míří každoročně několik stovek českých turistů. V Povljaně je velice široká nabídka ubytování v soukromí popřípadě pronájem apartmánů. V nabídce naleznete více jak 30 apartmánů k pronajmutí.

Pláže, koupání – Povljana (ostrov Pag)

Povljana ubytováníJak již bylo řečeno, v Povljaně naleznete hned několik pláží. U nové části letoviska se nacházejí hned dvě pláže. Jednou z nich je pláž Dubrovnik, která je oceněna také Modrou vlajkou. Na pláži naleznete několik občerstvení, 3 restaurace, půjčovnu šlapadel, volejbalové hřiště a krásný borovicový háj, který poskytuje příjemný stínek v parném létě. U starší části Povljany pak naleznete písečné pláže, které ocení nejen rodiny s dětmi. Okolo nové části Povljany vede přímořská promenáda s výhledem na moře.

Pro milovníky tenisu jsou zde připraveny 2 tenisové kurty ve sportovním klubu přímo s výhledem na moře.

Zábava a kultura

Vzhledem k tomu, že se jedná o menší středisko, nenajdete v Povljaně žádnou diskétku. Najdete zde však bary ve kterých hraje hudba až do pozdních hodin. Navštívit můžete některou z restaurací nebo pizzerií a můžete ochutnat zdejší speciality a dary moře. Dětem jsou určené kolotoče, které jsou zde každoročně na louce (v hlavní sezóně).

Pokud hledáte větší zábavu, mužete navštívit město Pag nebo světoznámou pláž Zrče u města Novalja v severní části ostrova.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('67910b1103d9399...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301