Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Palit

Palit Chorvatsko apartmány

Na západním pobřeží ostrova Rab naleznete v blízkosti hlavního města ostrova letovisko Palit. Dá se říci, že Palit je považován za takové předměstí města Rab. Letovisko se táhne severním směrem do vzdálenosti asi 2 kilometrů od Rabu. Palit je vynikající volbou pro dovolenou mimo ruch většího města. V letovisku najdete restaurace, bary, taverny a několik obchodů.

Okolo moře vede upravená promenáda po které se můžete vydat na obě strany od městečka Palit do okolí. Často je promenáda využívána právě k procházkám do města Rab.

V Palitu najdete širokou nabídku ubytování a apartmánů v soukromí. Většina apartmánů se nachází v blízkosti moře. Zdejší pláže jsou většinou oblázkové a moře je zde teplé a čisté. V Palitu najdete také vyhledávaný penzion Tamaris, který leží přímo u moře. Mimo to v okolí najdete hned několik kempů, které jsou hojně vyhledávany především turisty z Itálie a Německa.

Doporučit můžeme určitě návštěvu letoviska Rab a mnoho pláže v okolí, kde najdete klid a nádherné koupání. Právě zdejší menší pláže lákají turisty nejvíce. Mnoho pláží je písečných, což v Chorvatsku není až tak časté. Proto jsou pláže vhodné pro rodiny s dětmi. Palit (ostrov Rab) je vhodným místem pro rodinou dovolenou.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('d664884fb96b253...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301