Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Zubovići

Zubovići Chorvatsko

Zubovići je menší letovisko ležící na ostrově Pag. Vesničku najdete v Pažském zálivu přibližně 6 kilometrů od známého letoviska Novalja. Zubovići je menší letovisku obklopené přírodou a klidem. Letovisko a celé okolí disponuje krásnými oblázkovými plážemi, teplým a čirým mořem. Turisté zde hledají především klid a pohodu. Někteří lidé mohou považovat za velkou výhodu to, že i v hlavní sezóně je zde klid a okolní pláže jsou poloprázdné.

V městečku najdete několik obchůdků a restaurací. Pakliže zatoužíte po rušnějším nočním životě, musíte vyrazit do blízké Novalji (cca 5 minut autem), kde najdete širokou nabídku restaurací, barů, taveren, diskoték apod.

Zubovići najdete širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. Zdejší lidé jsou velice příjemní a budou se Vám snažit vyjít vždy vstříc. V okolí letoviska je vybudována stezka do okolí vesničky, která vede okolo moře a najdete zde plno krásných zátok, které lákají ke koupání.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru