Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Bilo (Primošten)

Bilo - Primošten Chorvatsko

Bilo je malé chorvatské letovisko severní Dalmácie. Letovisko najdete v blízkosti většího a známého letoviska Primoštěn. Od Šibeniku je Bilo vzádleno 20 kilometrů. V letovisku převládají malé penziony a apartmánové domy s apartmány. Většina zdejších pláží má kamenitý charakter. Avšak v okolí městečka Bilo naleznete několik krásných menších zátok, do kterých se lze dostat krátkou procházkou, loďkou nebo automobilem. V městečku najdete restaurace, obchůdky a stánky. Pokud by jste hledali poštu, banku nebo lékarnu, musíte vyrazit do 5 kilometrů vzdáleného Primoštenu.

Chorvatské Bilo je tedy vhodnější pro milovníky dovolené mimo hlavní střediska. Užijete si zde klid a rodinou pohodu.

Doporučit můžeme jak návštěvu blízkého Primoštenu, který nabízí velice krásné pláže a čisté moře. V Primoštenu je také bohatší noční život. V okolí Primoštenu jsou nádherné velké pláže vhodné pro rodiny s dětmi. Vyrazit můžete také na výlet do NP Krka nebo města Šibenik.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru