Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Biograd n. Moru (okolí)

Biograd apartmány, ubytování

Okolí letoviska Biograd na Moru není často nazýváno jako riviéra. I přesto se již začíná užívat název Biogradská riviéra. Celou tuto oblast najdete přibližně ve středu Severní Dalmácie necelých 30 kilometrů jižním směrem od Zadaru. Biogradská riviéra se skládá z 6 letovisek na pevnině (Sveti Petar na moru, Turanj, Sveti Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pakoštane a Drage) a jednoho letoviska na malém ostrůvku Vrgada (Vrgada).

Nejsevernějším letoviskem je známé a vyhledávané letovisko Sveti Petar na moru. Dále riviéra pokračuje směrem na jih přes letovisko Turanj, Sveti Filip i Jakov až k hlavnímu městu oblasti – Biogradu. Biograd na moru je velké a významné letovisko celé oblasti. Více informací se dočtete přímo v samostatném článku. Riviéra dále pokračuje přes letovisko Pakoštane a končí u letoviska Drage. Jak již bylo zmíněno, k riviéře ještě naleží ostrov Vrgada, který naleznete právě na proti letovisku Drage.

Biograd a okolí (pláže, ubytování, dovolená)

Celá tato oblast se může chlubit příjemným podnebím a krásnými oblázkovými plážemi. Většina pláží je vhodná pro rodiny s dětmi. Pláže klesají pozvolna do moře a některé bývájí uměle upravené. Většina pláží je také porostlá borovice, které v letních měsících poskytují příjemný stín.

V celé oblasti najdete v naší nabídce 33 objektů, které poskytují možnost pronájmu více jak 100 apartmánů. Velká část apartmánů leží v blízkosti moře. Vybírat si můžete od velikosti 2 až 8 lůžek.

Ze všech letovisek doporučujeme určitě návštěvu města Zadar, který nabízí mnoho historických památek a jeho historické centrum je skutečně krásné. Milovníci přírody by určitě měli navštívit národní park Krka, národní park Paklenica nebo využít nabízených lodních výletů do ostrovního národního parku Kornati. Za krátkou návštěvu stojí také Vránské jezero u letoviska Pakoštane.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru