Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Jezera (Murter)

Jezera - ostrov Murter

Menší letovisko Jezera leží v jihovýchodní části ostrova Murter. Městečko se rozprostírá okolo zálivu, ve kterém se nachází jachtařská marina. Z obou stran je městečko obklopeno kopci a zelení. Díky své poleze jsou Jezera uchráněny před větry z pevniny a díky tomu si tu užijte krásnou letní dovolenou. Okolo mariny vede promenáda s restauracemi a obchůdky.

Na konci mariny se nachází kemp s možností ubytová a také městská pláž, která je částečně betonová a oblázková. V okolí se nachází několik krásných zátok, které mají krásné a prázdné pláže (například pláž Solanka vzdálena 3 km od Jezer).

Jezera ostrov MurterJezera nabízejí širokou nabídku ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V naší nabídce naleznete více jak 100 apartmánů, které jsou většinou v blízkosti moře. Místní obyvatel jsou velice ochotní a příjemní. Místní rybáři pořádají také výlety s rybolovem. Využít můžete také nabídky na poznávací lodní výlet na ostrovy Kornati.

K městečku Jezera (ostrov Murter) patří také apartmánové středisko Lovišča, kde se nachází stejnojmenná pláž, která je známa svou čistotou moře. Pláž je vhodná pro rodiče s dětmi. Na pláž se platí vstupné 5 kun.

Obecně lze říci, že se jedná o klidnější letovisko, kde prožijete krásnou romantickou dovolenou s Vaší rodinou.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru