Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Jezera (Murter)

Jezera - ostrov Murter

Menší letovisko Jezera leží v jihovýchodní části ostrova Murter. Městečko se rozprostírá okolo zálivu, ve kterém se nachází jachtařská marina. Z obou stran je městečko obklopeno kopci a zelení. Díky své poleze jsou Jezera uchráněny před větry z pevniny a díky tomu si tu užijte krásnou letní dovolenou. Okolo mariny vede promenáda s restauracemi a obchůdky.

Na konci mariny se nachází kemp s možností ubytová a také městská pláž, která je částečně betonová a oblázková. V okolí se nachází několik krásných zátok, které mají krásné a prázdné pláže (například pláž Solanka vzdálena 3 km od Jezer).

Jezera ostrov MurterJezera nabízejí širokou nabídku ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V naší nabídce naleznete více jak 100 apartmánů, které jsou většinou v blízkosti moře. Místní obyvatel jsou velice ochotní a příjemní. Místní rybáři pořádají také výlety s rybolovem. Využít můžete také nabídky na poznávací lodní výlet na ostrovy Kornati.

K městečku Jezera (ostrov Murter) patří také apartmánové středisko Lovišča, kde se nachází stejnojmenná pláž, která je známa svou čistotou moře. Pláž je vhodná pro rodiče s dětmi. Na pláž se platí vstupné 5 kun.

Obecně lze říci, že se jedná o klidnější letovisko, kde prožijete krásnou romantickou dovolenou s Vaší rodinou.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('cf32992b6abbf73...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301