Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Rogoznica

Rogoznica - Chorvatsko

Chorvatská Rogoznica lezí přibližně 10 kilometrů jižním směrem od letoviska Primošten a přibližně 40 kilometrů od města Šibenik. Rogoznica se skládá z více částí – novější, které se nachází na pevnině a starší části, která se nachází na blízkém ostrově, který byl s pevninou spojen umělým náspem v 19. století. Stará část Rogoznice je romantická a najdete zde malý rybářský přístav, krásné uličky s kavárnami, restauracemi a obchůdky.

Během hlavní sezóny se zde konají mnohé kulturní akce pod širým nebem. V novější části Rogoznice najdete nábřeží s mnoha službami – lékarna, pizzérie, obchody, informační centrum, internetové přiojení a pekárny. Na zdejší tržnici zakoupíte čerstvé ovoce a zeleninu. V ranních hodinách zde místní rybáři nabízejí čerstvé ryby a plody moře.

Zajímavostí Rogoznice je zdejší marina (Marina Frapa), která byla v roce 2007 vyhlášena jako nejlepší jachtařský přístav na světě! Právě na tomto místě najdete širokou nabídku sportovního vyžití (tenisové kurty, sauna, squash, venkovní bazén).

Rogoznica – apartmány, ubytování

V Rogoznici najdete především apartmánové domy s apartmány a studii. Hotelové komplex zde nenajdete. Nabídka apartmánu v okolí je skutečně široká a vybírat můžete z více jak stovek apartmánů. Některé apartmány leží přímo u moře, jiné v jeho blízkosti. Apartmány si lze rezervovat online a využít tak poskytovaných slev.

Koupání a pláže v okolí

Apartmány Rogoznica ubytováníRogoznica nabízí hned několik možností ke koupání. Přímo v letovisku najdete spíše menší oblázkové pláže doplněné o betonová plata. V okolí najdete hned několik chráněných zátok, které jsou vhodné ke koupání. Moře je však velice čisté a průzračné. V přilehlích vesničkách a letoviscích jsou další krásné oblázkové pláže (např. Kopača, Zečevo, Zatoglav, Lozica, Crljina, Ražanj apod.).

Zábava, noční život – Rogoznica

Rogoznice neposkytuje příliš velké možnosti nočního života. Najdete zde několik restaurací, obchodů, stánků. V letní sezóně se v Marina Frapa pořádá diskotéka. Větší možnosti nočního života najdete v Primoštenu nebo diskotéka Aurora.

Výlety do okolí

  • Doporučit můžeme krátký pěší výlet nad Marinu Frapa. Na vrcholek se dostanete okolo tenisových kurtů nahoru. Cestou půjdete okolo jezera ve skále – Zmajevo oko, které je v podzemí propojeno s mořem a jeho výška tak je ovlivněna přílivem a odlivem. Z vrcholku kopce jsou krásné výhledy do okolí (západy Slunce).
  • Na další výlet můžete vyrazit do letoviska Primošten, které nabízí krásné pláže a bohatý noční život.
  • Navštivit můžete také města Šibenik nebo Trogir, která jsou pod ochranou organizace UNESCO.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Mohlo by vás zajímat

  • Chorvatské ocenění pro turistická letoviska (21.02.2012 10:50) - Každoročně se na dnech chorvatského cestovního ruchu vyhlašují a předávají ocenění pro nejlepší chorvatská letoviska a to hned v několika kategoriích. Nejprestižnější...

Komentáře

Zpět nahoru