Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Bol

Bol Chorvatsko apartmány

Na ostrově Brač najdete jedno z nejpopulárnějších letovisek ve Střední Dalmácii a tím je město Bol (ostrov Brač). Letovisko najdete na úpatí svahů nejvyššího vrcholku ostrova – Vidovy gory (780 metrů n.m.). Celkový počet obyvat mimo sezónu činí 1500, avšak v hlavní sezóně se toto číslo mnohonásobně zvyšuje. Bol je cílem mnoha výletních lodí z celé Střední Dalmácie, především pak z letovisek na Makarské riviéře.

Nejkrásnější pláže Bolu se nacházejí v západní části od městečka. Nejznámější je pláž Zlatni rat, kterou většina turistů může znát z mnoha fotografií. Pláž má specifický tvar misu. Je tvořena oblázky a lemována borovicemi. Pláž je oblíbená u milovníků windsurfingu, protože zde fouká vítr téměr neustále. Nemusíte se však obávat. Vítr fouká vždy z jedné strany, tím pádem druhá část pláže je klidná. Další krásné pláže najdete dále západním směrem. Hojně navštěvovaná je také naturistická pláž Paklina.

Bol (ostrov Brač) – apartmány, ubytování

Většinu hotelů najdete západním směrem od města Bol. Okolo celého pobřeží vede krásná osvětlená promenáda, kterou lemují borovice. Z centra letoviska jezdí na nejznámější pláž a zpět turistický vláček. V letovisku Bol najdete širokou nabídku také ubytování v soukromí a apartmánů. V naší nabídce najdete apartmány, které jsou rozesety po celém městečku. Bol nabízí také pronájem luxusních apartmánů a vil, které nabízejí ubytování nejvyšší kvality.

Mimo tento typ ubytování na Bolu najdete širokou nabídku kempů (např. kemp Kito, Tenis, Mario, Meteor, Kanun, Njiva, Dominik).

Sport, zábava, okolí Bolu

Bol Chorvatsko apartmányJak již bylo řečeno, celá tato oblast je velmi vyhledávano sportovci. Najdete zde školy windsurfingu, jachtařský klub, potápěčskou školu a mnoho dalšího. Zahrát si můžete beach volejbal, malou kopanou nebo minigolf. Populární je jízda na okolo po okolí. Milovníci turistiky mohou vyrazit na pěší tůru na nejvyšší vrchol ostrova – Vidova hora (doporučujeme vyrazit v ránních hodinách, protože se jedná o náročný výstup). Na vrcholku se nachází restaurace a nádharné výhledy do celého okolí.

V sezóně je letovisko velmi živé. Na hotelových terasách se pořádají taneční večery, najdete zde diskotéky a bary, velký počet restaurací s nabídkou mořských specialit apod. Každý týden se pořádají hudební akce pro veřejnost. Samozřejmostí je široká nabídka obchodů se suvenýry.

Bol (ostrov Brač) má lodní spojení se Splitem a ostrovem Hvar (letovisko Jelsa). Obojí jsou pouze rychlé lodní spoje (nejedná se o trajekty).

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru