Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Drvenik Donja vala

Drvenik apartmány, ubytování

Chorvatské letovisko Drvenik najdete v jižní části Makarské riviéry (Střední Dalmácie). V dřívějších dobách ležela osada Drvenik vysoko v kopcích. S rozvojem turismu se ve 20. století většina obyvatel přesídlila na pobřeží. Místní obyvatelé tak dali vzniku dvěma vesnicím – Drvenik Gornja Vala a Drvenik Donja Vala. Dnes zde žije okolo 500 obyvatel.

Navštěvovanějším letoviskem je Donja Vala. Dnes zde najdete vše potřebné pro strávení rodinné dovolené. Obě letoviska leží pod Jadranskou magistrálou a nemusíte se obávat hluku ze silnice. Drvenik nabízí mnoho restaurací, obchůdků, baru a dalších služeb. Na pláži si můžete vypůjčit šlapadla.

Drvenik Donja Vala – apartmány, pláže

Drvenik apartmány, ChorvatskoVětšina místních obyvatel nabízí ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 40 apartmánů ve 12 objektech. Mimo apartmánů zde najdete také dva hotely (Drvenik Donja Vala) – Hotel Quercus a Hotel Hani.

V Drveniku (Donja Vala) se nachází krásná, velká oblázková pláž, která je přístupná pro všechny. Pláže je pokryty borovicemi, které poskytují příjemný chládek v letních měsících. K výletům lákají okolní kopce, kde můžete navštívit pevnost z období boje s Turky.

Trajektové spojení – Drvenik

Dnes je Drvenik Donja Vala významný také z důvodu trajektového spojení mezi:

Tyto linky jezdí hned několikrát denně (především v hlavní sezóně). Trajektů můžete využít také pro vlastní výlety na ostrovy.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1bff7b05c506a0d...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301