Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Drvenik Donja vala

Drvenik apartmány, ubytování

Chorvatské letovisko Drvenik najdete v jižní části Makarské riviéry (Střední Dalmácie). V dřívějších dobách ležela osada Drvenik vysoko v kopcích. S rozvojem turismu se ve 20. století většina obyvatel přesídlila na pobřeží. Místní obyvatelé tak dali vzniku dvěma vesnicím – Drvenik Gornja Vala a Drvenik Donja Vala. Dnes zde žije okolo 500 obyvatel.

Navštěvovanějším letoviskem je Donja Vala. Dnes zde najdete vše potřebné pro strávení rodinné dovolené. Obě letoviska leží pod Jadranskou magistrálou a nemusíte se obávat hluku ze silnice. Drvenik nabízí mnoho restaurací, obchůdků, baru a dalších služeb. Na pláži si můžete vypůjčit šlapadla.

Drvenik Donja Vala – apartmány, pláže

Drvenik apartmány, ChorvatskoVětšina místních obyvatel nabízí ubytování v soukromí a pronájem apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 40 apartmánů ve 12 objektech. Mimo apartmánů zde najdete také dva hotely (Drvenik Donja Vala) – Hotel Quercus a Hotel Hani.

V Drveniku (Donja Vala) se nachází krásná, velká oblázková pláž, která je přístupná pro všechny. Pláže je pokryty borovicemi, které poskytují příjemný chládek v letních měsících. K výletům lákají okolní kopce, kde můžete navštívit pevnost z období boje s Turky.

Trajektové spojení – Drvenik

Dnes je Drvenik Donja Vala významný také z důvodu trajektového spojení mezi:

Tyto linky jezdí hned několikrát denně (především v hlavní sezóně). Trajektů můžete využít také pro vlastní výlety na ostrovy.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru