Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Duće

Duće - Chorvatsko dovolená

Chorvatské letovisko Duće najdete na Omišské riviéře přibližně 2 kilometry severozápadním směrem od Omiše. Častokrát je vesnička Duće nazývána předměstím Omiše. Do podvědomí turistů se dostalo toto letovisko především díky svým nádherným písečným plážím. Ty klesají pozvolna do moře a proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Již v polovině minulého století se zde budovaly vily určené výhradně pro strávení dovolené. Proto zde najdete širokou nabídku ubytování a pronájem apartmánů.

V letovisku Duće nenajdete žádný velký hotel. Nejširší možnosti ubytování nabízejí místní obyvatelé. Na našich stránkách najdete více jak 130 apartmánů v tomto nádherném středisku. Všechny apartmány mají podrobný popis a reálné fotografie. Velká část apartmánů leží v blízkosti moře a pláží.

V městečku najdete vše potřebné pro strávení příjemné dovolené. Jsou zde restaurace a taverny, které lákají k večernímu posezení nebo můžete vyrazit za zábavou do Omiše. V Duće najdete hned několik obchodů, pizzerii, plážové občerstvení, pronájem šlapadel a lodí, obchody se suvenýry atd.

Vyrazit můžete na lodní výlety na ostrov Brač. Na blízké řece Cetině můžete vyzkoušet rafting nebo v pohoří Biokovo mohou milovníci turistiky obdivovat nádherné výhledy do okolí a přírodu.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('e61ae23317f6947...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301