Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Marušići

Marušići Omiš - Chorvatsko

Městečko Marušići najdete asi 12 kilometrů jižním směrem od letoviska Omiš a asi 40 kilometrů od Splitu. Marušići je malé letovisko, které nabízí píšečné a oblázkové pláže, které klesají zvolně do moře. Tyto pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Okolí letoviska je porostlé borovými hájemi, které v letní sezóně poskytují příjemný stín. Místní obyvatelé se věnují pěstování vinné révy a rybaření.

V letovisku nenajdete žádné hotely a hotelové komplexy. Široká nabídka apartmánů a ubytování v soukromí uspokojí každého. Vybírat můžete z apartmánů v blízkosti moře nebo z luxusně vybavených vil. V Marušići je k dispozici obchod s potravinami, několik barů, restaurací a kavárna. Milovníkům nočního života doporučujeme návštěvu Omiše nebo Makarské. Tyto dvě velká letoviska nabízejí širokou nabídku služeb všeho druhu.

Pěšky můžete vyrazit do vedlejšího letoviska Mimice nebo Pisak. V okolí najdete skutečně krásné menší zálivy s krásnými plážemi. Milovníkům turistiky doporučujeme vyrazit do pohoří Biokovo. Vyzkoušet můžete také rafting na řece Cetina v blízkosti Omiše.

Marušići je chorvatské letovisko vhodné pro rodinou dovolenou s romantickým nádechem. Jestliže si chcete užít klidu a pohody s možností blízkých velkých středisek, je Marušići výbornou volbou.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru