Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Podstrana

Chorvatsko dovolená

Přibližně deset kilometrů jižním směrem od Splitu najdete letovisko Podstrana. Toto malebné přímořské město má velice dobrou dostupnost a přitom se jedná o krásné místo pro strávení letní dovolené. Letovisko se skládá celkem z 5 části. Starší části se nacházejí nad Jadranskou magistrálou. Novější část se rozprostírá podél moře v celkové délce 6 km. Podstrana má přímořské podnebí a velmi teplé letní měsíce.

Ubytování – Podstrana (apartmány)

Díky své blízkosti splitského letiště a Splitu najdete v Podstraně hned několik vyhledávaných hotelů. Nejznámější z nich jsou Grand Hotel LAV, Hotel Sunce, Hotel Neva a další. Podél moře najdete velké množství luxusních vil a apartmánových domů. Celkový počet lůžek v pensionech se odhaduje na více jak 1000. V naší nabídce najdete okolo 30 apartmánů k pronájmu. Apartmány můžete rezervovat online s možností využití slev.

Koupání a pláže

Podstrana ChorvatskoPodstrana je vynikajícím místem pro strávení aktivní i rodinné dovolené. Krásné dlouhé oblázkové pláže potěší skutečně každého. Okolo pláží vede promenáda, která vybízí ke krásným večerním procházkám u západu slunce. Přímo v letovisku najdete hned několik pláží, ze kterých si vybere skutečně každý.

Zábava a sport

Městečko poskytuje veškeré potřebné zázemí pro rodinou dovolenou. Najdete zde tenisové kurty, půjčovny šlapadel a loděk, místa pro míčové hry apod. Náročnější klienti mohou navštívit blízky Split, kde najdete skutečně výborné podmínky ke sportování.

K posezení Vás budou lákat restaurace a taverny, kterých je v letovisku velký počet. Přátelům můžete dovést některý z mnoha suvenýrů, které jsou nabízeny v obchodech a stáncích. Mladší generace určitě ocení bary, taneční terasy a diskotéku.

Výlety do okolí

Z Podstrany se můžete vydat do nedalékého města Omiš a využít nabídky raftingu. K návštěvě samozřejmně musíme doporučit Split se svou bohatou historií a památkami. Opomenout nesmíme pohoří Mosor, které vybízí ke krásným trekingovým tůram se skutečně nádhernými výhledy na moře a Omišskou riviéru.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru