Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Seget-Vranjica

Seget-Vranjica Trogir

Turistické letovisko Seget-Vranjica leží ve střední Dalmácii. Od města Trogir je vzdáleno jen asi 5 kilometrů severozápadním směrem. Město se nachází v atraktivní lokalitě Trogirské rviéry. Ta se vyznačuje krásnou přírodou, velkým množstvím kamenitých zátok s oblázky, desítkami ostrovů a ostrůvků, které lákají návštěvníky k výletům. Centrum města Seget-Vranjica je velice krásně.

Úzké uličky obklopují staré domy s typickou architektůrou.

Ubytování – apartmány Seget-Vranjica

Letovisko nabízí hned několik možností ubytování. Najdete zde hotely (Hotel Astria, Hotel Mediterana nebo nedaleký hotel Medena) a luxusní vily. Samozřejmostí je široká nabídka apartmánů a ubytování v soukromí. V nadíce najdete okolo 100 apartmánů s možností rezervace online. Mimo kvalitní apartmány zde leží také autokemp.

Pláže, sport a zábava – Seget-Vranjica

Seget-VranjicaPláže ve městě jsou spíše kamenitého charakteru doplněné o vybetonované plotny. Mořské dno je většinou oblázkové. V blízkosti letoviska najdete krásné oblázkové zátoky. Sportovní vyžití je zde dobré – tenisové kurty, vodní sporty, půjčovny šlapadel a loděk, míčové hry apod.

Město Seget-Vranjica nabízí vše potřebné pro prožití příjemné dovolené v Chorvatsku. K jídlu Vás budou lákat restaurace ležící okolo moře. Večer můžete poseďet v některém z barů. V létě se v letovisku konají hudební akce pod širým nebem. Pakliže toužíte po ještě větším nočním životě doporučujeme navštívit blízký Trogir, který žije nočním životem až do ranních hodin.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('bf82ab8e18a9254...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301