Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Stanići

Staniči Chorvatsko dovolená

Letovisko s názvem Stanići najdete přibližně 5 kilometrů jižním směrem od Omiše. Stará část obce se nachází asi 300 metrů od moře. Nové apartmánové domy a vily vyrostly těsně u pobřeží. Zdejší moře je průzračné a čisté. Obecně se dá říci, že toto menší letovisko je vhodná pro rodinou dovolenou. V okolí najdete plno krásných malých zátok, kde můžete být po celý den sami. V letovisku najdete krásné oblázkové pláže, které jsou vhodné i pro děti.

Zdejší pohoří láká ke krásným procházkách a trekingovým tůram odkud budete mít krásné výhledy na Omišskou riviéru a celé okolí. Okolní příroda je skutečně krásná. Olivové háje, borové lesy a krásné pláže Vás chytí za srdce.

Ve Stanići najdete luxusní vily a apartmánové domy. Pronajmout si můžete jeden z 80 apartmánů, které najdete v naší nabídce. V letovisku najdete několik restaurací přímo u moře, obchůdky se suvenýry a pekárnu.

Navštívit můžete blízký Omiš nebo Split. Vydat se můžete také směrem na jih do Makarské. Stanići je vhodné pro milovníky klidné a rodinné dovolené. Prožijete zde klidnou letní dovolenou mimo ruch velkoměsta.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('fa862cf05839bfe...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301