Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Stari Grad (Hvar)

Stari Grad - ostrov Hvar (pronájem apartmánů levně)

Město Stari Grad nalezneme v severozápadní části ostrov Hvar. Na chorvatské poměry se jedná o středně velké letovisko s 1850 obyvateli. Letovisko Stari Grad se rozprostírá ve stejnojmeném největším zálivu ostrova Hvar. Městěcko patří k největším turistickým lákadlům ostrova Hvar a téměř všichni turisté ostrova toto letovisko navštíví. Je to dáno především tím, že se jedná o historicky nejvýznamější město ostrova. Nejzajímavější je historické jádro města.

Dnes patří Stari Grad k velmi významným letoviskům. Najdete zde hlavní trajektový přístav ostrova Hvar. Z přístavu Stari Grad vyrážejí trajekty do Splitu, na ostrov Korčula a Lastovo nebo také do italské Ancony. V okolí města se nachází nejúrodnější pole a vinice ostrova. Stari Grad je velmi významným producentem hvarských vín (nachází se zde největší zpracovatelský podnik na ostrově). Při procházce po okolí můžete narazit na volně rostoucí levandule.

Moře a pláže – Stari Grad

Ostrov Hvar - moře a pláže (Stari Grad)Jak již bylo řečeno, město se rozprostírá v 7 kilometrů dlouhém zálivu. Na východní straně se nachází velký poloostrov Kabal, který je v severní části velmi členitý. V jižní části se nachází příjemné borové lesy, které se táhnou až k samotnému městu. V této části polostrova se nachází mnoho hotelů a sportovišť. Okolo zálivu vede příjemná pobřežní promenáda, která spojuje hotelové komplexy až po trajektové přístaviště na druhé straně zálivu. V zálivu je možné využít také nabídky lodního taxi.

Stari Grad (ostrov Hvar) nabízí velmi pestý noční život. Během léta se zde koná několik slavností a každý týden nějaká hudební produkce. Ochutnat můžete některou ze specialit v místních restauracích, kterých je zde opravdu hodně.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('6c433987ba3f82c...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301