Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Tučepi

Tučepi dovolená

Tři kilometry jihovýchodním směrem od Makarské naleznete neméně známé středisko Tučepi. Letovisko leží okolo pobřeží pod pohořím Biokovo. Tučepi jsou vyhledávaným cílem nejen českých turistů. Jsou oblíbené především pro své klima a bohatou vegetaci. Velice známá je hlavní pláž v Tučepech, která se rozprostírá v široké zátoce. Oproti Makarské jsou Tučepi klidnější a menší středisko.

Ubytování, apartmány – Tučepi

V letovisku najdete 2 hotely – Hotel Villa Marija a Bluesun Hotel Neptun Depadansa. Oba tyto hotely leží v samém centru města a zároveň v blízkosti moře. Druhý zmiňovaný (Bluesun Hotel Neptun Depadansa ) se může chlubit nabídkou all-inclusive, dvěma bazény nebo 4 tenisovými kurty. Kromě těchto hotelů v Tučepech najdete několik větších apartmánových vil. Samozřejmostí je široká nabídka ubytování v soukromí a pronájem apartmánů od domorodců. V naší nabídce najdete více jak 60 apartmánů k rezervaci. Mimo jiné i jednu z nejluxusnějších apartmánových vil na Makarské riviéře.

Koupání a pláže – Tučepi

Letovisko se může pyšnit velice krásnou dlouhou pláží, která se rozprostírá od severní části až na jih a je přerušena jen centrem města s přístavem. Pláž je oblázková s mírným klesáním a je obklopena borovými lesy. Pláž drží oceněné za kvalitu a čistotu vody.

Sport a zábava

Tučepi ChorvatskoTučepi nabízejí dobré podmínky pro provozování vodních sportů – vodní lyžování, windsurfing, půjčovna vodních skútrů, jachting atd. Využít můžete nabídku tenisových kurtů, plážového volejbalu, kuželek apod. Milovníkům cyklistiky můžeme doporučit vyrazit okolo moře do okolních letovisek – Makarská (směrem na sever) nebo Podgora (směrem na jih).

Zábavný program se v letovisku koná téměr celé léto. Nese název Festival Tučepské letní večery. Festival trvá od 10. července do 30. srpna a během této doby se konají nejrůznější hudební, divadelní a folklorní akce určené pro návštěvníky Tučep. K večernímu posezení Vás budou lákat místní restaurace s širokou nabídkou pokrmů. K tanci Vás zláká některá z tanečních teras nebo diskotéka.

Výlety do okolí

  • doporučit Vám můžeme pěší procházku po promenádě (Lungo mare) směrem na sever do Makarské (2 kilometry) nebo směrem na jih do letoviska Podgora (4 kilometry).
  • Pěší turistika do pohoří Biokovo (nádhrené výhledy na moře a okolní ostrovy)
  • lodní výlety na okolní ostrovy (Brač a Hvar)
  • Návštěva Dubrovníku

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru