Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Město Dubrovník zvažuje vybudování nové atrakce pro turisty

Dubrovník - Chorvatsko

Chorvatský Dubrovník uvažuje o vybudování nové turistické atrakce v podobě velkého “ruského kola”, jaké mohou turisté znát z Londýna. Starosta Dubrovníku a ředitel turistického centra se minulý týden setkali se zástupci firmy, která obří kola s názvem SkyView vyrábějí.

Nová atrakce Dubrovníku?

Firma SkyView Attractions se specializuje na výrobu a instalaci obřích panoramatických kol, které lidé mohou znát především z Londýna. Zástupci této nizozemské firmy se byli podívat přímo v Dubrovníku na vytipování nejlepších míst pro umístění této atrakce. Zároveň se zástupci města diskutovali možnost získání povolení pro tento projekt.

Jedinečný pohled na Dubrovník a Jaderské moře

Jako nejlepší možnost umístění obřího kola připadá některé místo v blízkosti pobřeží. První místa, která padla při tomto setkání, byla Park Batala nebo přístav Gruz. Při pohledu na Jaderské moře a historický Dubrovník spolu s celou Dubrovnickou riviérou by se jednalo o nezapomenutelný zážitek. Navíc podle slov Perryho Oerlamense by v tomto obřím kole mohla být umístěna restaurace nebo kavárna vhodná na formální schůzky apod. Otevření takto velké turistické atrakce by přilákalo mnoho nových turistů z celého světa a zároveň by vznikla nová pracovní místa v Dubrovníku.

Obří kolo v Dubrovníku

Zveřejněno: 30.05.2016 08:58Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru