Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Unikátní bar v Dubrovníku. Ten musíte navštívit!

Luxusní bar - Cave Bar More Dubrovník

Chystáte-li se na dovolenou v Jižní Dalmácii v okolí Dubrovníku nebo jen navštívíte Dubrovník v rámci výletu, můžete vyzkoušet jeden z nejkrásnějších barů na celém Chorvatském pobřeží. Podle CNN se jedná o 6. nejlepší podzemní bar na světě. A který že je to bar? Bar nese název Cave Bar More a najdete jej v severní části města Dubrovník v blízkosti pláže Lapad.

Cave Bar More – Dubrovník

Vstup do jeskyně se nachází jen pár desítek metrů od krásné pláže Lapad v západo-severní části Dubrovníku. Nejprve budete muset sejít pár schodů směrem k hladině moře. Pak se vám otevře krásný pohled na terasu na které si můžete dát některé z kvalitních místních vín.

Dále doporučujeme zajít do samotného baru, který je umístěn v jeskyni a navíc se rozprostírá na 3 patra! Jeskyně byla objevena při stavbě hotelu, který se nachází nad ní. Majitel ihned věděl, že by v budoucnu chtěl z jeskyně vybudoval chill out bar.

V hotelu nad jeskyní se může ubytovat až 60 hostů. Právě také proto je Cave Bar More vyhledávaným místem pro konání svateb a nejrůznějších oslav.

Luxusní bar v Dubrovníku

Samotný interiér jeskyně je velmi krásný a v každém z návštěvníků zanechá neopakovatelné pocity.

Pakliže máte rádi návštěvu barů a pití drinků, určitě byste měli tento nový bar v Dubrovníku navštívit. Odměnou vám budou nezapomenutelné zážitky a výhledy na zdejší Jaderské moře.

Fotografie baru – Cave Bar More

Cave Bar More - Lapad

Bary a restaurace - Chorvatsko

Zdroj obrázků: zde

Zveřejněno: 12.07.2016 11:35Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru