Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Cavtat

Cavtat Chorvatsko ubytování

V nejjižnější části Župského zálivu leží menší letovisko a přístav Cavtat. Městečko leží asi 20 kilometrů jihovýchodním směrem od Dubrovníku. Přístav a centru městečka je ohraničeno dvěma poloostrovy (Sustjepan a Rat). Po obvodu obou poloostrovů vede krásná přímořská promenáda, která láká k procházkám při západu Slunce. Cavtat se vyznačuje příjemným podnebím, dlouhými plážemi s drobnými oblázky, které naleznete v okolí.

Pláže lemují borové háje. Ty poskytují v parném létě příjemný stín. Cavtat se může chlubit také krásným okolí a přírodou. Významná je také blízká zátoka Tiha, kde se nacházejí nejznámější hotely. Ty jsou vyhledávany především pro svou blízkost k Dubrovnickému letišti (jen asi 6 kilometrů).

Cavtat (Chorvatsko) ubytování, hotely, apartmány

Jak již bylo řečeno. Cavtat nabízí velmi širokou nabídku hotelů pro strávení Vaší dovolené. Ty byly nově rekonstruovány po srbsko-černohorských nepokojích. Mnohými turisty jsou zdejší hotely považovány za ty nejlepší na celém chorvatském pobřeží. Mezi nejznámější hotely patří: Hotel Iberostar Cavtat, Hotel Iberostar Albatros, Hotel Iberostar Epidaurus, Hotel Croatia, Hotel Major nebo Hotel Cavtat.

Kromě těchto hotelů zde najdete velmi širokou nabídku ubytování v soukromí a možst pronájmu apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 50 apartmánů různých velikostí. Rezervovace apartmánů je možná online.

Koupání a zábava v Cavtatu

Cavtat Chorvatsko hotelyNejkrásnější pláž v Cavtatu se nachází před hotely Iberostar Albatros a Epidaurus. Pláž je z drobných oblázků a je lemována borovicemi. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Poloostrov Rat má skalnaté pobřeží a proto je vhodný spíše pro procházky po přímořské promenádě. I tak zde najdete několik drobných plážiček s oblázky. Na protějším poloostrově Sustjepan najdete pěknou pláž u hotelu Croatia. V jižní části poloostrova Sustjepan naleznete nudistickou pláž.

Cavtat (Chorvatsko) má dobré sportovní zázemí. Najdete zde hned dvě potápěčská centra, tenisové kurty, hřiště pro vodní pólo a volejbal. Na své dovolené můžete vyzkoušet také jachting a windsurfing. Tyto dva vodní sporty zde mají vynikající podmínky. Vyzkoušet můžete také jiné sporty.

Možnosti zábavy jsou v Cavtatu skutečně široké. Najdete zde mnoho restaurací s nabídkou místních specialit. Každý hotel nabízí svůj vlastní program. Mimo to zde jsou taneční terasy, diskotéky a bary, které žijí dlouho do noci. Další širokou nabídku nočního života poskytuje nedaleký Dubrovník.

Výlety do okolí – Cavtat (Chorvatsko)

  • navštívit můžete nedaleká letoviska Srebreno a Mlini v Župském zálivu, které nabízejí krásné pláže a přímořskou promenádu
  • v hlavní sezóně využijte lodního spojení letoviska Cavtat s Dubrovníkem
  • lodí se můžete vydat také na ostrůvky v blízkosti Cavtatu (ostrov Supetar)
  • místní agentůry nabízejí celodenní výlety na Elafitské ostrovy
  • návštěva sousedního státu – Černá hora a návštěva letovisek Kotor, Budva, Boka kotorská apod.

Prožijte krásnou dovolenou v letovisku Cavtat na Dubrovnické riviéře

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru