Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Cavtat

Cavtat Chorvatsko ubytování

V nejjižnější části Župského zálivu leží menší letovisko a přístav Cavtat. Městečko leží asi 20 kilometrů jihovýchodním směrem od Dubrovníku. Přístav a centru městečka je ohraničeno dvěma poloostrovy (Sustjepan a Rat). Po obvodu obou poloostrovů vede krásná přímořská promenáda, která láká k procházkám při západu Slunce. Cavtat se vyznačuje příjemným podnebím, dlouhými plážemi s drobnými oblázky, které naleznete v okolí.

Pláže lemují borové háje. Ty poskytují v parném létě příjemný stín. Cavtat se může chlubit také krásným okolí a přírodou. Významná je také blízká zátoka Tiha, kde se nacházejí nejznámější hotely. Ty jsou vyhledávany především pro svou blízkost k Dubrovnickému letišti (jen asi 6 kilometrů).

Cavtat (Chorvatsko) ubytování, hotely, apartmány

Jak již bylo řečeno. Cavtat nabízí velmi širokou nabídku hotelů pro strávení Vaší dovolené. Ty byly nově rekonstruovány po srbsko-černohorských nepokojích. Mnohými turisty jsou zdejší hotely považovány za ty nejlepší na celém chorvatském pobřeží. Mezi nejznámější hotely patří: Hotel Iberostar Cavtat, Hotel Iberostar Albatros, Hotel Iberostar Epidaurus, Hotel Croatia, Hotel Major nebo Hotel Cavtat.

Kromě těchto hotelů zde najdete velmi širokou nabídku ubytování v soukromí a možst pronájmu apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 50 apartmánů různých velikostí. Rezervovace apartmánů je možná online.

Koupání a zábava v Cavtatu

Cavtat Chorvatsko hotelyNejkrásnější pláž v Cavtatu se nachází před hotely Iberostar Albatros a Epidaurus. Pláž je z drobných oblázků a je lemována borovicemi. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Poloostrov Rat má skalnaté pobřeží a proto je vhodný spíše pro procházky po přímořské promenádě. I tak zde najdete několik drobných plážiček s oblázky. Na protějším poloostrově Sustjepan najdete pěknou pláž u hotelu Croatia. V jižní části poloostrova Sustjepan naleznete nudistickou pláž.

Cavtat (Chorvatsko) má dobré sportovní zázemí. Najdete zde hned dvě potápěčská centra, tenisové kurty, hřiště pro vodní pólo a volejbal. Na své dovolené můžete vyzkoušet také jachting a windsurfing. Tyto dva vodní sporty zde mají vynikající podmínky. Vyzkoušet můžete také jiné sporty.

Možnosti zábavy jsou v Cavtatu skutečně široké. Najdete zde mnoho restaurací s nabídkou místních specialit. Každý hotel nabízí svůj vlastní program. Mimo to zde jsou taneční terasy, diskotéky a bary, které žijí dlouho do noci. Další širokou nabídku nočního života poskytuje nedaleký Dubrovník.

Výlety do okolí – Cavtat (Chorvatsko)

  • navštívit můžete nedaleká letoviska Srebreno a Mlini v Župském zálivu, které nabízejí krásné pláže a přímořskou promenádu
  • v hlavní sezóně využijte lodního spojení letoviska Cavtat s Dubrovníkem
  • lodí se můžete vydat také na ostrůvky v blízkosti Cavtatu (ostrov Supetar)
  • místní agentůry nabízejí celodenní výlety na Elafitské ostrovy
  • návštěva sousedního státu – Černá hora a návštěva letovisek Kotor, Budva, Boka kotorská apod.

Prožijte krásnou dovolenou v letovisku Cavtat na Dubrovnické riviéře

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('8c7d0d8f661dca6...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301