Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Dubrovnik (riviéra)

Dubrovník riviéra - Chorvatsko

Dubrovnická riviéra je část území v Jižní Dalmácii. Oblast se táhne od poloostrovu Pelješac až k samému jžnímu cípu Chorvatska. Pobřeží Dubrovnické riviéře je velmi členité a má krasový charatker. Riviéra se vyznačuje skloubením přírody, moře a místní architektury. Najdete zde krásné písečné a oblázkové pláže, které jsou často obklopeny skalnatými vrcholky.

Díky členitosti terénu zde najdete desítky menších zátok s možností krásného koupání.

Hotelové komplexy najdete jen v okolí hlavního města celé oblasti – Dubrovníku. V ostatních letoviskách naleznete spíše širokou nabídku apartmánů a ubytování v soukromí. V poslední době se však i tato oblast dostala do popředí zájmu turistů a vyrůstají zde nové hotely a wellnes penziony. Oproti Makarské riviéře zde najdete větší klid a pohodu. Nejznámější letoviska Dubrovnické riviéry jsou Rijeka Dubrovačka, Veliki a Mali Zaton, Orasac nebo Trsteno.

Velkou výhodou celé oblasti je mezinárodní letiště v blízkosti Dubrovníku. Také z ČR zde letají v hlavní sezóně pravidelné letecké linky. Dovolená v celé této oblasti je proto velice atraktivní především pro snadnou leteckou dopravu.

V naší nabídce najdete několik stovek apartmánů a ubytování v soukromí z celé oblasti a okolí. Na výběr máte jak z apartmánů přímo u moře tak v jeho těsné blízkosti.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('8c7d0d8f661dca6...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301