Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ičići

Ičići - Chorvatsko apartmány

Letovisko Ičići najdete v Kvarnerském zálivu mezi známým letoviskem Opatija a městečkem Lovran. Letovisko nemá takový věhlas jako Opatija, avšak i zde najdete krásné apartmány a ubytování. Pláže v Ičići jsou menší, často doplněny o betonová plata a místy jsou doplněny o oblázky. Některé pláže jsou oceněny Modrou vlajkou dokazující kvalitu pláže.

V Ičići najdete několik hotelů (Ika, Ičići). Mimo to se zde nachází také kemp (Opatija). Místní obyvatelé nabízejí ubytování v soukromí a pronájem apartmánů.

V letovisku najdete několik restaurací, které lákají k večernímu posezení při sklence vína. Turisté určitě ocení přímořskou promenádu, která má celkovou délku více jak 12 kilometrů. Promenáda směrem na jich pokračuje až do letoviska Lovran. Směrem na sever se můžete vydat do letoviska Opatija vzdáleného jen 4 kilometry. Právě v těchto dvou letoviscích se nacházejí diskotéky, bary a noční kluby. Noční život v Opatiji končí až s východem Slunce.

Naopak milovníci přírody mohou vyrazit na procházky do pohoří Učka, odkud jsou nádherné výhledy do okolí. Především pak na celou oblast Kvarnerského zálivu a ostrov Krk.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru